+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Depeche Mode

Klíčová slova: depeche mode,diskografie,rock,pop,videoklipy

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2010

Popis: Legendární kapela depeche Mode si svým osobitým hudebním stylem získala srdce nejednoho fanouška. Přibližně by se dali zařadit někam mezi synth rock a synth pop, ovšem u nich je třeba hodnotit každé album zvlášť.

Web: depechemode.kx.cz

Další související informace

ROCKMATCH

rock, rockmatch, koncert, kapela, mp3, soutěž – Organizujeme stovky koncertů. Radíme rockovým kapelám. V soutěži ROCKMATCH rozhodují pouze fanoušci! Soutěž probíhá v 10 městech, ve dvou kategoriích, každý měsíc. Dále pořádáme řadu doprovodných akcí pro fanoušky.

Eminem

eminem,rap,hiphop,biografie,diskografie,videoklipy – Eminem šokuje, eminem si nebere servítky a bez ostychu se ve svých textech pouští do hvězd stříbrného plátna, politiků i popových hvězd. Proto jako jeden z mála bílých dokázál prozazit na rapové a hip hopové scéně

Fifty cent

50 cent,rap,hip hop,G-unit,diskografie,videoklipy – 50 Cent, je americký černošský gangsta rapper, který se proslavil alby Get Rich or Die Tryin a The Massacre, čímž se zařadil mezi nejúspěšnější rappery všech dob. Krom hudebního žánru pronikl také do filmu, vlastní oděvní značku G-Unit a vystupuje v počítačových hrách.

Načítání trvalo 0.0651 sekund.