+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Depeche Mode

Klíčová slova: depeche mode,diskografie,rock,pop,videoklipy

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2010

Popis: Legendární kapela depeche Mode si svým osobitým hudebním stylem získala srdce nejednoho fanouška. Přibližně by se dali zařadit někam mezi synth rock a synth pop, ovšem u nich je třeba hodnotit každé album zvlášť.

Web: depechemode.kx.cz

Další související informace

Depeche Mode

depeche mode, diskografie, videoklipy, alba – Informační stránky o kultovní kapele Depeche Mode, jejíž osobitý hudební styl se dá jen těžko zařadit, ale přibližně by se dal charakterizovat jako synth rock či také synth pop. U nás najdete jejich kompletní diskografii, texty písní, videoklipy a mnoho dalších informací.

Verve

verve,diskografie,videoklipy,rock,texty,historie – The Verve je britská rocková skupina, založená v roce 1989 zpěvákem Richardem Ashcroftem, kytaristou Nickem McCabem, baskytaristou Simonem Jonesem, a bubeníkem Peterem Salisburym. Žánrově bývají zařazováni do škatulky psychedelický rock

Justin Bieber

justin,bieber,diskografie,videoklipy,texty – Malý chlapec s touhou stát se zpěvákem se téměř přes noc stal díky portálu youtube hvězdou. Zajímá-li vás jeho cesta za splněným americkým snem zavítejte na naše fan stránky a přečtěte si jeho životopis.

Načítání trvalo 0.0781 sekund.