+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Deskové hry

Klíčová slova: Deskové hry

E-mail: verka.prochozka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2013

Popis: V našem eshopu můžete vybírat ze široké nabídky deskových her za nízké ceny. Od Člověče, nezlob se až po Carcasson a jiné složitější hry. Kvalita a zábava za nízkou cenu. V našem eshopu můžete vybírat ze široké nabídky deskových her za nízké ceny. Od Člověče, nezlob se až po Carcasson a jiné složitější hry. Kvalita a zábava za nízkou cenu.

Web: deskmania.cz

Další související informace

Ověření registrací v kata

fifa, nhl, eagames, hry – Databáze českých katalogů s možností ověření existence Vašeho odkazu - jedním kliknutím lze zjistit, v kolika katalozích je daný web zaregistrován. Nástroj ihned zobrazí v kterých katalozích byl nalezen Váš odkaz a poradí, do kterých katalogů lze ještě registrovat.

Stolní hry Alterion

stolní hry, deskové hry, karetní kry,party hry – Alterion je e-shop nabízející karetní, stolní a deskové hry. V alterionu najdete všechny nejlepší a nejoblíbenější deskové hry na trhu třeba jako Osadníci z Katanu, Agricola, Puerto Rico, Vládci podzemí, Le Havre, Carcassonne a české vydání World of Warcraft. V alterionu naleznete i kompletní nabídku karetních her například Poker, Dominion, Bang!, nebo novinku Ligretto od Mindoku.Podívejte se i na herní stálice jako Game of Thrones, WoW- The World of Warcraft, Carcassone, The Warcraft nebo Hero IK.

Načítání trvalo 2.2407 sekund.