+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dětská hřiště Bonita Group Service s.r.o.

Klíčová slova: víceúčelová hřiště,dětská hříště,dopadové plochy

E-mail: registrace@bonitags.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2009

Popis: Nabízíme víceúčolová dětská hřiště na klíč s dodávkou umělých povrchů na tyto hřiště, do sportovních hal a tělocvičen. Hlavním úkolem společnosti Bonita Group Service s.r.o. je spolehlivost, včasnost a poskytovaní požadovaných služeb ve vysoké kvalitě.

Web: www.bonitags.cz

Další související informace

Zahrady - LUBO

zahrady parky živé ploty hrací plochy sečení park – Firma LUBO - ZAHRADNICKO TECHNICKÉ SLUŽBY, byla založena v roce 1997. Od samého začátku založení se firma zabývá přípravou půdy a terénními úpravami pro založení okrasných trávníků a jejich údržbou. Do které patří pravidelné sečení, hnojení i ošetřování trávníků proti škůdcům a chorobám. Zároveň s parkovými úpravami provádíme návrhy na výsadbu a zakládání záhonů s okrasnými i ovocnými stromy. A to jak pro veřejnou zeleň obcí a měst tak i pro rodinné zahrady. Na vzrostlé zeleni provádíme údržbu tvarováním okrasných keřů a stromů, prořezávání starších stromů a keřů, tak i kácení starých nebo nemocných stromů. Všechny naše práce provádíme s největší opatrností jak k rostlinám a agrotechnickým lhůtám, tak i k ekologii. Pro tuto dlouholetou tradici a zkušenost přichází firma, každoročně na začátku nové sezóny s novými pracovními technologiemi, které by zkvalitnili naše služby a na druhou stranu snížili ceny pro spotřebitele a zákazníky. Budeme rádi, když i Vy vyzkoušíte naše služby.

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Načítání trvalo 2.7972 sekund.