+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dětské domečky na zahradu

Klíčová slova: dětský domeček, hračky, hry, děti, Little Tikes

E-mail: info@4kids.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. kv?tna 2011

Popis: Dětský zahradní domeček patří mezi oblíbená místa dětských her na zahradě. Je to hračka ve které děti napodobují svět dospělých, a také mají svůj prostor pro sebe. Dobrý dětský domeček podněcuje hry a dětskou fantazii a děti se v něm dokážou bavit a hrát si celé hodiny. Domečky dostupné na trhu se od sebe značně liší provedením i rozměry, a také doplňky, funkcemi a prvky nabízejícími inspiraci pro dětské hry. Některé dětské domečky, přestože jsou určeny především na zahradu, se dají postavit i doma v dětském pokoji. Jiné jsou naopak poměrně rozsáhlé a propojené s dalšími zahradními hračkami. Stránky Dětské domečky na zahradu dávají stručný přehled o zahradních domečcích, větších i malých, interaktivních, kombinovaných s prolézačkami i úplně jednoduchých. Probírají nabídku dětských domečků a upozorňují, na co se při výběru zaměřit a na co dát pozor.

Web: www.detske-domecky.cz

Další související informace

Zdarma mobilní java hry

java, hry, zdarma, mobilní, mobil – Portál plný zábavných java her pro mobilní telefony, které jsou docela zdarma. Akční, sportovní, strategické a oddechové hry pro mobilní telefony všech značek. Zahrejte si legrační java hry zcela zdarma.

Panenky Pinypon

Panenky Pinypon, panenka, hračky, dárky, děti – Panenky Pinypon jsou malé panenky, se kterými se dá hrát donekonečna. Jejich vlásky, hlavička, tělíčko i nožičky se dají vyměňovat, a umí i měnit výraz ve tváři. A mají i své domečky a spoustu doplňků. Stránky dávají přehled o nabídce panenek Pinypon. Panenky Pinypon jsou velké 8 cm a každá vypadá jinak. Nasbírejte je všechny! Dostanete partu 12 kamarádek Pinypon, které jsou stejně velké, ale mají různou barvu vlásků a rozdílné účesy s jinými ozdobami. Jsou to parádnice, mají ve vlasech kytičky, mašličky nebo medvídka, každá něco jiného. Panenky jsou různě oblečené, mají šatičky, sukýnky nebo kalhoty různých barev. S panenkami Pinypon je velká legrace a dá se s nimi hrát donekonečna. Jejich vlásky, hlavička, tělíčko i nožičky jsou totiž oddělitelné, takže se dají vyměňovat, a tím začíná nekončící zábava. A navíc, stačí pootočit hlavičku a panenka Pinypon dostane jiný výraz ve tváři! Panenky Pinypon milují zvířátka a chovají spoustu domácích mazlíčků, pejsků a kočiček. A protože potřebují někde bydlet, mají domeček, a je to květinový domeček, protože panenky Pinypon se rády obklopují květinami. A protože také rády cestují, mají i svůj karavan a hotel s kolotočem pro mazlíčky. A domeček, hotel i karavan pro panenky Pinypon jsou vybavené nádherným vnitřním zařízením, dají se rozevřít, a také dobře uzavřít. A protože domeček i hotel mají pevné ucho na nošení, vznikne tím kufřík, kde mohou být panenky Pinypon i jejich zvířátka uklizené, mohou se přenášet a dá se s nimi snadno cestovat. Protože panenky Pinypon jsou malé, dobře se hodí na cesty a dá se s nimi hrát všude - v autě, ve vlaku i v letadle, doma, na zahradě i na mořské pláži. A hraní s panenkami Pinypon vydrží tak dlouho, jak dlouho vydrží nekonečná dětská fantazie.

Online hry zadarmo

Online hry zadarmo, hry, hry online, hry zadarmo, – Na našej stránke si môžete zahrať množstvo online vier úplne zadarmo. K každej hre vás čaká výstižný popisok a návod na ovládanie. Stačí si len vybrať vašu obľúbenú hru kliknúť na ňu,a možete začať hrať hneď teraz.

Načítání trvalo 0.0688 sekund.