+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dětské kurzy, kroužky

Klíčová slova: dětské kurzy, dětské kroužky, dětské aktivity, dou

E-mail: info@evzdelavani.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2011

Popis: Zajímavý katalog dětských aktivit naleznete např. na portále evzdělávání.cz. Naleznete zde jak dětské kurzy, dětské kroužky, tak doučování a zajímavé akce, jako letní tábory pro děti, atd …

Web: www.detske-kurzy.cz/

Další související informace

Dětské boty a capáčky

Dětské boty, botičky, capáčky, papučky, WeeStep – Dětské boty Weestep jsou prvotřídní ručně šité botičky vytvářené s již více jak 100letou tradicí rodinné firmy Weestep přímo v srdci Kanady. Je nám ctí, že nám bylo umožněno přinést je až k Vám. Weestep jsou vyráběné z té nejjemnější a nejměkčí kůže, doporučovány dětskými lékaři pro pohodlí, bezpečí a zdravý růst dětské nožičky od nejútlejšího věku.

First Bike ALTRAZ

odrážedlo, dětské kolo, first bike, první kolo – Prodej a půjčování dětského odrážedla First Bike. Doprava a balné zdarma. Rozvoz do 24hod, přepravní službou CSEXPRES, po Praze ještě v ten samý den. Kamenná prodejna na Praze 8 - Troja. Dále nabízíme kompeltní audio - video.

Sovička Sonička

dětské centrum, kroužky, herna, děti, zábava, – Dětské centrum U Sovičky Soničky pro děti od 1cm do 18let, kde Vás děti budou milovat za to, že vy relaxujete. Děti se u nás mohou bavit v řízených kroužcích, které vedou vyškolení lektoři, nebo se zabavit ve volné herně, zatímco rodiče mohou odpočívat u dobré kávy a občerstvení.

Načítání trvalo 3.8436 sekund.