+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dětský internetový portál

Klíčová slova: portal, zábava, pohádky, stream, hry, soutěže

E-mail: zicherka@zicherka.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervna 2012

Popis: Dětský internetový portál Zicherka.cz, který zahání nudu. Trávíte u počítače spoustu ze svého volného času? Pomůžeme vám tento čas využít aspoň nějak užitečně. Zicherka.cz má pro vás připraveno nejen spoustu zajímavých článku, ale i spoustu soutěží, her, pohádek, zajímavosti, kuriozit, také se můžete těšit na zábavný stream a mnoho dalšího…

Web: www.zicherka.cz

Další související informace

Soutěž

Soutěž, ceny, zábava – Jste soutěživí? Chcete zabit volný čas a přitom ještě vyhrát ceny v hodnotě 40 000 Kč? Pokud ano, tak jste tu správně. Portál Týmová-soutěž.cz Vám nabízí plno zábavy a soutěže o hodnotné ceny.

Hry pro dívky, hry zdarma

Hry pro dívky, hry, zdarma, 1001, her – Jsme herní portál pro dívky, které u nás můžou hrát své oblíbené online hry pro dívky úplně zdarma. Najdou u nás oblíkačky, hry na kadeřníctví, hry s koňmi, barbie a bratrz hry, hry s miminky a spoustu dalších her.

zeleninový svět

recepty, auto, obrázky, děti, hry,recepty, pohádky – stránky pro děti plné her, omalovánek, pohádek, doplňovaček pro školáky i předškoláky. Pro maminky jsou zde připraveny recepty na chutná a zdravá jídla pro děti.Seznamte se s kočkou Laurou, liškou Emmou, dinosourem Dinem a vlkem Tomem.

Načítání trvalo 0.0577 sekund.