+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diablo

Klíčová slova: diablo 2, diablo, diablo 3, hra diablo, diablo 3 d

E-mail: hry@ufonek.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2012

Popis: Na tejto stránke sa dozviete všetky zaujímavosti o hre Diablo 2. Diablo je kultová hra ktorá si po celom svete získala enormné množstvo fanúšikov a celý svet v napätí očakáva vydanie ďalšieho dielu Diablo.

Web: diablo2.sk

Další související informace

CDK Clan Diablo Killers

www.cdk.wz.cz - Clan Diablo Killers – www.cdk.wz.cz - Clan Diablo Killers - legendární RPG :-) jeden z posledních klanů který je z této hry opravdu nadšený ..... společně zabijeme Diabla na všech třech úrovních obtížnosti.... a mnohem víc :-)

Dětské autosedačky

caretero, autosedačka, cestovní postýlka, diablo – Všichni rodiče touží dát dětem to nejlepší. Při výběru výrobků, které děti doprovázejí v průběhu jejich vývoje hledáme bezpečná a příznivá řešení. Řešení, která zajišťují bezpečí a pohodlí našich nejmenších. Značka CARETERO přinášní přesně takové produkty - autosedačky a cestovní postýlky. Během vývoje a výroby nasloucháme přáním a potřebám rodičů a jejich potomků, neboť víme, že rozhodují o kvalitě života našich dětí. Značka CARETERO nabízí autosedačky Ibiza a Sport pro váhovou kategorii 9-25 kg. Dále autosedačky ViVo, Spider a Diablo XL pro váhovou kategorii 9-36 kg. CARETERO rovněž nabízí cestovní postýlky Simplo, Medio a Grande. Tyto cestvoní postýlky nabízí pohodí jak na cestách, tak v domácím použití. Postýlky mají praktická boční dvířka na zip, barevné obrázky na bocích, kapsy na drobné předměty a další vybavení dle modelové řady. Všechny cestovní postýlky jsou vybaveny systémem Double Lock, který zabraňuje samovolnému složení a činí je tak ještě bezpečnějšími.

Načítání trvalo 0.0722 sekund.