+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diablo

Klíčová slova: diablo 2, diablo, diablo 3, hra diablo, diablo 3 d

E-mail: hry@ufonek.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2012

Popis: Na tejto stránke sa dozviete všetky zaujímavosti o hre Diablo 2. Diablo je kultová hra ktorá si po celom svete získala enormné množstvo fanúšikov a celý svet v napätí očakáva vydanie ďalšieho dielu Diablo.

Web: diablo2.sk

Další související informace

CDK Clan Diablo Killers

www.cdk.wz.cz - Clan Diablo Killers – www.cdk.wz.cz - Clan Diablo Killers - legendární RPG :-) jeden z posledních klanů který je z této hry opravdu nadšený ..... společně zabijeme Diabla na všech třech úrovních obtížnosti.... a mnohem víc :-)

K 24 Prodej her a herních

K24, PC, Sony Playstation 1, 2, 3 , Xbox 360, Nint – K 24 - specializujeme se na prodej her na PC, Sony Playstation 1, 2, 3 , Xbox 360, Nintendo a Sony PSP. Dále u nás najdete herní konzole všech značek ale i kompletní nabídku počítačů a vše kolem nich.

Mateřská školka Praha 2

soukromá, mateřská, školka, praha 2, praha 4 – Školka je otevřená pro všechny děti ve věku od dvou do šesti let po celý rok. Naše školka se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Prahy, na Starém proboštství na Vyšehradě. V naší školce děti vychováváme a vzděláváme spojením toho nejlepšího z alternativních, klasických a speciálních pedagogických metod, především formou hry a prožitku, což je pro děti nejpřirozenější a nejefektivnější způsob učení i uplatnění v životě.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.