+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Die Happy

Klíčová slova: die happy, rock,pop,diskografie,videoklip,alba

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2009

Popis: Die Happy je německá skupina z Ulmu založena roku 1993 češkou Martou Jandovou a Thorstenem Mewesem. Jejich směr by se dal popsat jako popcore, tedy směs rocku a popu. U nás naleznete jejich kompletní diskografii, videoklipy, texty jednotlivých písní a samozřejmě informace o jednotlivých členech kapeli.

Web: diehappy.tym.cz/

Další související informace

Eva Farná

eva farná, rock,pop,diskografie,videoklip,alba – I přes svůj útlí věk pozbírala mnoho ocenění a získali si srdce svých fanoušků. Patříteli-li k nim, na našich stránkách na vás čeká její životopis, diskografie, texty jednotlivých písní a její největší hity v podobě videoklipů.

Miley Cyrus

miley cyrus,hannah montana,country,diskografie – Mladou zpěvačku, textařku a herečku proslavila hlavně role Hannah Montana, jíž jí je šitá přímo na míru. Chcete-li se dozvědět více o jejím životě, diskografii či si shlédnout nějaký videoklip, zavítejte k nám.

Dara Rolins

dara rolins,diskografie,klipy,texty,fotky – Již jako malá holčička upoutala svým hlasem a do srdcí fanoušků se zapsala duetem s Karlem Gottem. Od té doby urazila pořádný kus cesty a její diskografie se pořádně rozrostla. Krom ní u nás najdete i její videoklipy, fotky, texty a mnoho dalšího.

Načítání trvalo 0.0892 sekund.