+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Digital Jukebox Hire

Klíčová slova: digital jukebox, digital jukebox hire, party music

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2011

Popis: FunkyDiva Music UK Ltd je společnost, která poskytuje pronájem digitálních jukeboxů. Využít digital jukebox hire můžou lidé z UK. Digital jukeboxs jsou ideální pro pořádání párty, svateb a pracovních večírků. Pronájem digitálních jukeboxů mohou využít jednotlivci i společnosti. Digital Jukebox Hire bude brzy expandovat i za hranice UK.

Web: www.digitaljukeboxhire.co.uk

Další související informace

Digital Generation

Digital Generation výplaty, registrace, video – Institut Digital Generation se zabývá složitými zakázkami. Potřebují např. spočítat náročnou "úlohu", která by na výkonějším počítači trvala měsíce. Místo nakupování složitých a drahých počítačů, serverů se rozhodla pro možnost sloučení a tuhle "úlohu" i jiné zakázky, rozdělit mezi více počítačů. Následně místo měsíce, mají "úlohu" vyřešenou a spočítánou během několika minut. A o část zisku z těchto zakázek se dělí s těmi, kdo jim právě poskytnul zanedbatelnou část výkonu svého počítače.

Párty pípy - rady a tipy

párty pípy, párty pípa, party pípy, party pípa – Použití párty pípy je velice snadné a je možné si ji za příznivou cenu vypůjčit na jeden den i celý víkend. Přinášíme praktické rady týkající se výběru párty pípy a jejího použití na různých akcích jak doma, tak i kdekoli venku bez přístupu k elektrické energii.

Načítání trvalo 0.0797 sekund.