+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DILETANTS

Klíčová slova: diletant, psychedelic, alternativa,

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2011

Popis: lo-fi psychedelic group pohybující se skrz všechna možná skupenství hudby bez jakýchkoliv zábran. Diletants hrají nyní ve složení: Lea - voc.sampler a Vojtěch Kupčík - guit.sampler. Na stránkách si můžete stáhnout hudbu a dozvědět se další informace a odkazy související s touto hudební jednotkou, i které intuice a instinkt mají převahu nad vším ostatním.

Web: diletants.wz.cz

Další související informace

Agentura Sezemská

Reiki, Reflexní terapie, Kineziologie – Agentura Sezemská se zabývá kurzy Reiki a alternativní medicínou. Žákovi je předávána zesílená energie o energii Božího světla a zvládnutí mistovského kurzu Reiki žákovi umůžňuje dosáhnout naprosté energetické rovnováhy, stavu klidu, harmonie a lásky.

Zabezpečení bytu Praha

Zabezpečení bytu Praha, zabezpečení objektů Praha – Zabezpečení bytu Praha: zabezpečení objektů, zabezpečení dveří, zabezpečení bytu. Systémy komplexního zabezpečení bytu proti neoprávněnému a nechtěnému vniknutí osob i ochranu proti požáru. Zabezpečení objektů i zabezpečení dveří, elektronické zámky, kamerové systémy a systémy požární signalizace.

Přírodní luxusní výrobky

příze pro pletení, hedvábné příze, šály – V obchodě Vám nabízíme luxusní přízi z pravého přírodního hedvábí té nejvyšší kvality původem z indického Biharu. Tato oblast je známá výrobou hedvábí jedinečné kvality. Barevné variace a síla hedvábné příze je velmi variabilní. Nabízíme jemné příze vhodné pro háčkování nebo silnější variantu příze ideální pro pletení. Z těch to přízí nabízíme ručně tkané šály.

Načítání trvalo 2.4193 sekund.