+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DILETANTS

Klíčová slova: diletant, psychedelic, alternativa,

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2011

Popis: lo-fi psychedelic group pohybující se skrz všechna možná skupenství hudby bez jakýchkoliv zábran. Diletants hrají nyní ve složení: Lea - voc.sampler a Vojtěch Kupčík - guit.sampler. Na stránkách si můžete stáhnout hudbu a dozvědět se další informace a odkazy související s touto hudební jednotkou, i které intuice a instinkt mají převahu nad vším ostatním.

Web: diletants.wz.cz

Další související informace

piXmedia.cz - Tvorba www

tvorba www stránek,eshop, projekty na míru – Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny. Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny.

Tlaková vzduchotechnika

Tlaková vzduchotechnika, tlakova vzduchotechnika – Tlaková vzduchotechnika, zařízení na úpravu stlačeného vzduchu a pneumatické nářadí, zařízení pro autoservisy, pneuservisy, lakovny, klempírny. Tlaková vzduchotechnika a kompresory Schneider ( autorizovaný prodejce, servis kompresoru ).

Podlahy Praha 9

Podlahy Praha 9, podlahy Praha, podlahy – Podlahy Praha 9: zvolit správnou podlahovou krytinu je důležité pro hladký chod domácnosti. Laminátové podlahy, plovoucí i dřevěné podlahy, korek, PVC, široký výběr koberců. Prodej a pokládka podlahové krtiny, rekonstrukce interiéru a koupelny.

Načítání trvalo 2.5669 sekund.