+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DILETANTS

Klíčová slova: diletant, psychedelic, alternativa,

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2011

Popis: lo-fi psychedelic group pohybující se skrz všechna možná skupenství hudby bez jakýchkoliv zábran. Diletants hrají nyní ve složení: Lea - voc.sampler a Vojtěch Kupčík - guit.sampler. Na stránkách si můžete stáhnout hudbu a dozvědět se další informace a odkazy související s touto hudební jednotkou, i které intuice a instinkt mají převahu nad vším ostatním.

Web: diletants.wz.cz

Další související informace

Reklamní předměty

Reklamní předměty,kalendáře,diáře,novoročenky,PF – Hrnek, tričko, kalendář,diář nebo třeba elegantní psací pero s potiskem jsou skvělým dárkem pro zaměstnance, ale i významné obchodní partnery každé firmy. Nabízíme Vám velké množství reklamních předmětů, které si můžete nechat potisknout Vámi vybraným obrázkem.

Záclony

Záclony - prodej Záclony - prodej – Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej

piXmedia.cz - Tvorba www

tvorba www stránek,eshop, projekty na míru – Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny. Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny.

Načítání trvalo 0.0887 sekund.