+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Disco club Monaco

Klíčová slova: disco music monaco bar vyšší brod club klub

Datum vloľení do katalogu: 4. b?ezna 2012

Popis: Disco club Monaco - nejlepší klub, disco, zábava a posezení ve Vyšším Brodě. Každý pátek disko. Tématické párty, jukebox, šipky, soutěže. Pravidelné pořádání koncertů a vystooupení známých osobností ze světa showbyznysu.

Web: www.dcmonaco.cz

Další související informace

Dance club Space

Disco Club Brumov Bylnice, Disko Brumov Bylnice – Dance club Space (bývalý club Ex) prošel změnou majitele. Club dostal nový slušivý kabátek :o) v podobě profesionální zvukové a světelné aparatury, příjemného interiéru, zajímavých uměleckých kreseb, světelný LED bar, produkce a další. Našim hlavním cílem je Vaše spokojenost a super zábava. Máte se na co těšit :o) Dalším důležitým bodem je bezpečnost v clubu. Tu bude zajišťovat nekompromisní security (thai box) a prohřešek v podobě násilí či ničení clubu se bude řešit. Jde nám přece o zábavu na úrovni, né o násilí. Planujeme i dopravu do clubu Space, aby pro Vás cesty k nám byly co nejsnažší. Vstup do clubu je od 17 let, pokud nebude určeno jinak

Music club Kozinka

Music club Kozinka – Milujete hudbu? Chodíte rádi za dobrou hudbou na koncerty nebo do klubu? Přijďte navštívit náš music club Kozinka. Kvalitní hudba a výborné drinky jen pro vás. Milujete hudbu? Chodíte rádi za dobrou hudbou na koncerty nebo do klubu? Přijďte navštívit náš music club Kozinka. Kvalitní hudba a výborné drinky jen pro vás.

Načítání trvalo 0.0588 sekund.