+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Disco club Monaco

Klíčová slova: disco music monaco bar vyšší brod club klub

Datum vloľení do katalogu: 4. b?ezna 2012

Popis: Disco club Monaco - nejlepší klub, disco, zábava a posezení ve Vyšším Brodě. Každý pátek disko. Tématické párty, jukebox, šipky, soutěže. Pravidelné pořádání koncertů a vystooupení známých osobností ze světa showbyznysu.

Web: www.dcmonaco.cz

Další související informace

Camberly Bar Praha

Karaoke Music Tanec koktejly zabava nejlepsi bar – Rodinný Bar Camberly se nachází ve velmi dostupné lokalitě, a to přímo v centru Prahy, u Národní třídy. Vzhledem k osobnímu přístupu majitelky a obsluhy v jedné osobě se zde hosté cítí jako doma a baví se podle libosti. Mohou si zazpívat karaoke, pouštět si písničky z Jukeboxu, zatancovat si ve výloze, naučit se základním krokům Salsy a Bachaty nebo jen tak pro radost si zahrát stolní fotbálek. Všichni se rádi vrací nejen díky líbivosti interiéru, poctivé zábavě a skvělým cocktailům, ale hlavně protože ... V Camberly, se nevyká!!

Modelarskehy klub

model klub kruzok petrzalka lietadlo auto lod – Stránka modelárskeho klubu v Petržalke(funguje pod zastitou salezianskeho strediska na Mamateyovej) - všetko čo by ste o nás chceli vedieť - co robime, nase hotove prace, kde nas najdete, a co radi robime :D

Klub Marjanka

Klub Marjanka – Klub Marjanka je výborný klub pro mládež, kam mohou přijít posedět s kamarády, popít něco dobrého, poslechnout si kvalitní hudbu a mnoho dalšího. Přijďte se přesvědčit. Klub Marjanka je výborný klub pro mládež, kam mohou přijít posedět s kamarády, popít něco dobrého, poslechnout si kvalitní hudbu a mnoho dalšího. Přijďte se přesvědčit.

Načítání trvalo 3.4366 sekund.