+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diskocentrum

Klíčová slova: otočné hlavy, scan, laser,

E-mail: info@diskocentrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2011

Popis: Přímý dovoz a prodej světelné a zvukové aparatury.Plná záruka servis poradenství.Otočné hlavy, scany, lasery, ovládací jednotky, LED efekty, zesilovače, reproduktory, kabely, mix pulty, zvukové procesory.

Web: www.diskocentrum.cz

Další související informace

Byoucz.cz

Byou-pohony, posuvné brány, otočné brány, garážová – Italská Firma Byou vyrábí a dodává kompletní sady pohonů pro posuvné a otočné brány a sekční garážová vrata.Pohony mají patentovaný ESA systém který zaručuje minimální spotřebu v klidovém stavu.Všechny komponenty a vlastní kompletace pohonů je prováděna výhradně v Itálii. Sady obsahují vše co potřebujete k montáži včetně vidomanuálu.

Bekovka

Bekovka, čapka, pokrývka hlavy, čepice, klobouk – Nesluší Vám čepice, ale máte ráda pokrývky hlavy? Pak je pro vás skvělou volbou bekovka. Bekovka, neboli baretka je v dnešní době opět velkým hitem, který sluší každé ženě bez výjimky. Pojmenování si tato čepice získala podle herce Josefa Beka, který ji nosil. Tak jako kabát montgomerák dostal jméno po generálu Montgomerym

GEOPEN, s.r.o.

Nivelační, přístroj, stavební, rotační, laser, – Prodáváme stavební nivelační přístroje PENTAX, stavební rotační lasery a potrubní lasery MIKROFYN. Geodetům nabízíme totální stanice PENTAX a sestavy pro měření GPS, GLONASS, GALILEO firmy JAVAD GNSS.

Načítání trvalo 2.7189 sekund.