+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diskocentrum

Klíčová slova: otočné hlavy, scan, laser,

E-mail: info@diskocentrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2011

Popis: Přímý dovoz a prodej světelné a zvukové aparatury.Plná záruka servis poradenství.Otočné hlavy, scany, lasery, ovládací jednotky, LED efekty, zesilovače, reproduktory, kabely, mix pulty, zvukové procesory.

Web: www.diskocentrum.cz

Další související informace

Wespa.cz - polystyren

polystyren, přepracní box, hlavy, výplně, dekorace – Zdeněk Zeman je od roku 2002 významným dodavatelem výrobků z polystyrenu. Naší specializací jsou přepravní termo boxy z polystyrenu, polystyrenové dekorace a aranžérské produkty. Také dodáváme polystyrenové hlavy, fixace a obalovou techniku. Pro stavební izolace poskytujeme také klasické polystyrenové desky, případně drť

Zahrada zdraví

emulips,atopický exém, pálení žáhy, bolesti hlavy, – Informace o přírodních bylinných produktech české firmy OKG s.r.o.. Emulips, Emulips Slim, OK Alfa +, OK Beta +. Doplňky stravy, které jsou určeny pro celkovou pohodu organismu, zmírnění častých zdravotních problémů a blahodárný vliv na Váš celkový organismus.

Řezání laserem

Řezání laserem, laser, řezání, ohýbání – Provádíme řezání plechů laserem na stroji AMADA LC 3015 X1 (ocel, nerez, hliník, mosaz) a CNC ohýbání na ohraňovacím lisu AMADA HFE 100-3. Dále provádíme: vrtání, závitování, svařování, frézování, soustružení, lakování a další konečné úpravy materiálu.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.