+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Divadlo, kino, hudba,...

Klíčová slova: divadlo, kino, hudba

E-mail: info@unborn.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2008

Popis: UnBorn.cz - kulturní přehled, recenze, rozhovory, názory a komentáře. Katalog divadel, kin a klubů. Nebojte se kultury

Web: www.unborn.cz

Další související informace

ŽIVÁ HUDBA - Nová tchýně

živá hudba , kapela svatební , taneční tanec ples – Živá hudba pro svatby plesy a taneční zábavy. Hrajeme pop rock disco evergreeny a swing. Disponujeme vlastní aparaturou a efektovým osvětlením. Hrajeme na profesionální úrovni ve složení 3-5 hudebníků včetně 2 zpěvaček. Ukázky a aktuální termíny jsou na našem webu.

PCDataLex

PC, počítač, levně, filmy, hry, IT, zadarmo, hudba – Počítačové sestavy dle přání zákazníka.Servis 24hodin denně, Software a Hardware...Stahování filmů, hudby, her, PC, počítač, levně, filmy, hry, IT, zadarmo, hudba Nabízíme instalace a opravy počítačů.

Hudba na oslavu a svatbu

hudba na svatbu, firemní oslavy, oslava narozenin – Hudba a programy pro firemní a rodinné oslavy, oslavy narozenin, hudba na svatbu, včetně hudby k obřadu, hudba a program na večírek, raut - vše na klíč. S výběrem hudby a programu poradíme, za více než patnáct let činnosti v tomto oboru zkušenosti máme!

Načítání trvalo 0.0887 sekund.