+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DJ Giacomo - Praha

Klíčová slova: DJ,svatba,oslava,večírek,hudba,karaoke,disko,disco

E-mail: info@djgiacomo.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ledna 2012

Popis: Právě jste našli DJ na svou svatbu, soukromou nebo firemní akci, diskotéku, zajistím i karaoke show, zabývám se také moderováním a ozvučením různých akcí. Mám dlouholeté zkušenosti s hraním na svatbách či oslavách a velmi široký repertoár. Zakládám si na profesionálním a vstřícném jednání se svými klienty, kteří se potom rádi vracejí. Jsem z Prahy, ale přijedu kamkoli, v Praze a okolí neúčtuji dopravu. Hovořím i anglicky.

Web: www.djgiacomo.cz

Další související informace

Dlouhej flám

svatba, maturitni, ples, hudebni, produkce, kapela – Kapela a duo - živé hudební produkce a ozvučení pro velké i malé společenské akce, český i zahraniční repertoár, světla a zvuk, plesy, taneční zábavy, maturitní plesy, svatby, oslavy, firemní večírky a prezentace apod.

karaoke jukeboxy, elektro

jukebox,musicbox,mp3,karaoke,šipky,fotbálky – Pronajímají se mp3 karaoke jukeboxy, elektronické šipky, kvizové automaty, kulečníky a stolní fotbálky. Musiboxy a ostatní automaty pronajímáme za velmi výhodných podmínek. Náš musicbox zvýší kredit a tržby vašeho podniku. Garantujeme servis do 24 hodin.

Xplaylist - fanoušci sobě

hudba, muzika, kapely, alba, desky, vinyl – Xplaylist je výběrová databáze profilů kapel, hudebních alb, recenzí, uživatelských hodnocení a komentářů na komunitní bázi. Je zaměřená především na nezávislou scénu a kvalitní mainstream, bez omezení žánrů.

Načítání trvalo 0.3296 sekund.