+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DJ Giacomo - Praha

Klíčová slova: DJ,svatba,oslava,večírek,hudba,karaoke,disko,disco

E-mail: info@djgiacomo.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ledna 2012

Popis: Právě jste našli DJ na svou svatbu, soukromou nebo firemní akci, diskotéku, zajistím i karaoke show, zabývám se také moderováním a ozvučením různých akcí. Mám dlouholeté zkušenosti s hraním na svatbách či oslavách a velmi široký repertoár. Zakládám si na profesionálním a vstřícném jednání se svými klienty, kteří se potom rádi vracejí. Jsem z Prahy, ale přijedu kamkoli, v Praze a okolí neúčtuji dopravu. Hovořím i anglicky.

Web: www.djgiacomo.cz

Další související informace

Rádio RYTMUS Online

Rytmus,rádio online,rádio,disko,diskografie – Naše rytmické online rádio hraje disko & dance i pop hity z posledních 30. let. Přinášíme též články z hudební branže a diskografie hudebních celebrit.

legálně

hudby,mp3,pop,rok,hip hop,filmy,seriály,body,Hudba – Nakrmte svůj mobilní telefon muzikou různého žánru jako je pop,rock , hip hop ,techno,hudbo v mp3, stáhněte si Vaše oblíbené filmy a seriály,večerníčky.Pijte Coca Colu stahujte hudbu a zbírejte body

Musiclive

hudba, interpreti, diskografie, seznam písní – Začněte poslouchat hudbu online! Už žádné přeplněné harddisky, náš online přehrávač je vše co fanoušek hudby potřebuje. Každý jistě ocení rozsáhlou databázi skladeb, aktuálních článků a online rádií. S MusicLive budete mít hudbu pod dohledem!

Načítání trvalo 0.3191 sekund.