+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DJ Giacomo - Praha

Klíčová slova: DJ,svatba,oslava,večírek,hudba,karaoke,disko,disco

E-mail: info@djgiacomo.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ledna 2012

Popis: Právě jste našli DJ na svou svatbu, soukromou nebo firemní akci, diskotéku, zajistím i karaoke show, zabývám se také moderováním a ozvučením různých akcí. Mám dlouholeté zkušenosti s hraním na svatbách či oslavách a velmi široký repertoár. Zakládám si na profesionálním a vstřícném jednání se svými klienty, kteří se potom rádi vracejí. Jsem z Prahy, ale přijedu kamkoli, v Praze a okolí neúčtuji dopravu. Hovořím i anglicky.

Web: www.djgiacomo.cz

Další související informace

XwarCentral

hry zábava,software,hudba,filmy, – hry zábava,software,hudba,filmy,download,share rapid,rapidshare,hellshare,chat,pokec,komunita,games,movie,xxx,warez,online hry ,upload,sutaze,fotky,divx, dvd, avi,mp3,všetko čo potrebujete nájdete na xwarcentral.com

Song Dne - Videoklipy Online!

hudba, videoklipy, skladby, písničky, online – Son Dne vám naladí lepší náladu. Každý den nový videoklip, každý den nová dávka pozitivních emocí. SongDne.cz vám naservíruje kvalitní proud hudby napříč celým hudebním spektrem. Neujdou vám hudební novinky, klasické skladby nebo taneční hity. Přijďte si naladit lepší náladu!

YouTube katalog

youtube,katalog,videa,hudba,pohádky,seriály – Katalog zajímavých videí nalezených Vámi na serveru YouTube řazených do přehledných kategorií. Naleznete zde pohádky a seriály online, hudbu, videoklipy a mnoho dalšího. Tak neváhejte a přesvědčete se sami.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.