+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DJ Goro - Hudba pro Vás

Klíčová slova: hudba,svatba,zábava,party,dj,večírek,oslava

E-mail: gdj@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2010

Popis: Hudba pro všechny - DJ Goro - hraje nejen svatby a oslavy,ale také sportovní hry a dětské karnevaly i firemní akce a večírky .Moderování a ozvučení menších kulturních akcí.Těším se na případnou spolupráci s Vámi.DJ Goro

Web: http://djgoro.webnode.cz/

Další související informace

Marketa73

zábava, colorky, vtipy – Super blog o spoustě celebrit (od fotek, životopisů až po videa a mp3) a taky o příbězích, nepřeberné množství soutěží a bleskovek. Taky colorky, obrázky, fotky, colorfullky a jiné věci. Rady pro všechny. Vtipy... Správný blog!

Databáze

zabava, videa, obrazky, serialy, online, vtipne – Cílem této databáze je nejen pobavení uživatele, ale také zveřejnění zajímavých materiálů uložené na internetové síti, kterých si třeba málo kdo všimne a přitom by mohly stát za zmínku. Vše je z free serverů.

Dlouhej flám

svatba, maturitni, ples, hudebni, produkce, kapela – Kapela a duo - živé hudební produkce a ozvučení pro velké i malé společenské akce, český i zahraniční repertoár, světla a zvuk, plesy, taneční zábavy, maturitní plesy, svatby, oslavy, firemní večírky a prezentace apod.

Načítání trvalo 0.1094 sekund.