+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dlouhé vtipy a vtipná vid

Klíčová slova: vtipy, videa, dlouhá videa, vtípky, sranda, černý

E-mail: halikos@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. dubna 2009

Popis: Na Vtipkuj najdete hromadu dlouhých i krátkých vtipů, vtipná videa a srandovních klipů. Člověk bez vtipu na Vtipkuj nepatří, ikdyž vtipy o blondýnkách či černý humor rozesmějou snad i člověka bez smyslu pro humor.

Web: www.vtipkuj.cz

Další související informace

Happy Tree Friends

HTF, Happy Tree Friends, epizody, videa, tapety – happytreefriends.nikee.net - Vše o Happy Tree Friends - videa, epizody, bonusy, hry, tapety na PC a na Mobil happytreefriends.nikee.net - Vše o Happy Tree Friends - videa, epizody, bonusy, hry, tapety na PC a na Mobil

Hannah Montana hry

Hannah Montana, písničky, hry, videa – Máte rádi Hannah Montana hry tak to musíte navštívit naše stránky. Najdete u nás Hannah Montana hry zdarma a hrajete je ve vašem prohlížeči. Hannah Montana hry jsou většinou oblíkačky, ale máme i jiné lepší hry s touto hvězdou. Přesvědčte se sami.

Vtipná videa

zábava, videa, vtipné reklamy, videoklipy, parodie – Pravidelně aktualizovaná sbírka legračních videí z celého světa. V nabídce jsou vtipné reklamy, parodie, scénky, skeče a další srandičky, u kterých se dobře pobavíte at už sami nebo se svými přáteli.

Načítání trvalo 0.0614 sekund.