+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dlouhej flám

Klíčová slova: svatba, maturitni, ples, hudebni, produkce, kapela

E-mail: dlouhej.flam@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2009

Popis: Kapela a duo - živé hudební produkce a ozvučení pro velké i malé společenské akce, český i zahraniční repertoár, světla a zvuk, plesy, taneční zábavy, maturitní plesy, svatby, oslavy, firemní večírky a prezentace apod.

Web: www.dlouhejflam.cz/

Další související informace

Boonker

mp3, rock, punk, kapela, hudba, muzika – Oficiální stránky jihlavské rockové kapely. Oficiální stránky jihlavské rockové kapely. Oficiální stránky jihlavské rockové kapely. Oficiální stránky jihlavské rockové kapely. Oficiální stránky jihlavské rockové kapely.

Živá hudba -PABLO

Živá hudba,live music,Pablo,svatba,oslava,večírek, – Živá hudba-PABLO- one man band. Hudba na vašu oslavu,svadbu,večierok, párty...Účinkujem po celej CZ,SK,A...............................................................................................

DJ Giacomo - Praha

DJ,svatba,oslava,večírek,hudba,karaoke,disko,disco – Právě jste našli DJ na svou svatbu, soukromou nebo firemní akci, diskotéku, zajistím i karaoke show, zabývám se také moderováním a ozvučením různých akcí. Mám dlouholeté zkušenosti s hraním na svatbách či oslavách a velmi široký repertoár. Zakládám si na profesionálním a vstřícném jednání se svými klienty, kteří se potom rádi vracejí. Jsem z Prahy, ale přijedu kamkoli, v Praze a okolí neúčtuji dopravu. Hovořím i anglicky.

Načítání trvalo 0.0693 sekund.