+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dobrá muzika

Klíčová slova: hudební skupina,Dobrá muzika,hudba na svatbu,

E-mail: dobra.muzika@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2011

Popis: Jednočlenná hudební skupina z Karviné (One man Band) na svatby, rodinné oslavy, plesy či taneční zábavy. Nejlevnější živá hudba pro všechny generace. Taneční hity od 70.let po současnost. Profesionální zvuk i osvětlení.(Možno též jako duo).

Web: www.hudbakarvina.cz

Další související informace

Polštářky

polštářky, povlaky na polštářky, běhouny, ubrusy, – Nabízíme Vám především různé povlaky na polštářky, vždy zapínané na zip, ale i běhouny, ubrousky, ubrusy i naprony. Náš sortiment se bude neustále rozšiřovat o nové typy a motivy. Vyberte si svůj polštářek ještě dnes.

IGI Bau - Stavby na klíč

stavby na klíč, hrubé stavby, rekonstrukce, – Provádíme stavební práce všeho druhu, od stavby rodinných domů na klíč přes hrubé stavby až po kompletní rekonstrukce rodinných domů. Zajistíme také projektové zpracování, potřebnou dokumentaci a povolení.

Na Sluníčku v Jáchymově

Na Sluníčku,ubytování v – ehličnaté, bukové i smíšené lesy se skalními útvary, množstvím státem chráněných stromů, velkým počtem zástupců fauny a flory (často i vzácných druhů) a přímo houbařský ráj. To vše v nejbližším okolí. Výhledy na Karlovy Vary, Doupovské hory, Slavkovský les, Klínovec, Neklid a Plešivec.66 lůžek ve dvou až deseti lůžkových pokojích. Polopenze přímo v místě ubytování - Po dohodě: plná penze, stravovací program pro dětské zájezdy, speciální programy. Nekuřácká restaurace s ping - pongem, šipkami, dětským bazénem, sluneční terasou, venkovním posezením, grilem a kuřáckým koutkem.

Načítání trvalo 3.2058 sekund.