+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dobrá muzika

Klíčová slova: hudební skupina,Dobrá muzika,hudba na svatbu,

E-mail: dobra.muzika@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2011

Popis: Jednočlenná hudební skupina z Karviné (One man Band) na svatby, rodinné oslavy, plesy či taneční zábavy. Nejlevnější živá hudba pro všechny generace. Taneční hity od 70.let po současnost. Profesionální zvuk i osvětlení.(Možno též jako duo).

Web: www.hudbakarvina.cz

Další související informace

Skype download free

Skype na stiahnutie, Skype, Skype download, Skype – Skype je v súčasnosti najpoužívanejší program pre internetovú telefóniu. Jeho popularita je založená na jeho príjemnom ovládanie a na jeho betplatnosti. Náš portál Vám prináša o Skypu veľa zaujímavých informácií.

Hra na piano

Klavír a piano, Klavír, Piano, Hra na klavír, Hra – Prehľadný portál zaoberajúci sa hudbou a nástrojmi - špeciálne klavírom. Chcete si kúpiť klavír a neviete, podľa čoho vyberať? Alebo by ste sa len radi dozvedeli nejaké zaujímavé informácie? Sme tu pre Vás.

Rodinný penzion Hořejšice, Vaše ubytování Šumava

penzion, penziony, ubytování Šumava, ubytování na – Rodinný penzion Hořejšice nabízí ubytování na Šumavě. Přijeďte si odpočinout do našeho rodinného penzionu. Nabízíme ubytování ve 4 plně vybavených a útulných pokojích, které disponují vlastním sociálním zařízením. Poskytujeme stravování ve vlastní restauraci – snídaně, polopenze i plná penze. Náš penzion Hořejšice pro vás zajistí nejen ubytování na Šumavě, ale celou řadu dalších akcí – svatby, oslavy i firemní akce. Přijeďte strávit příjemnou dovolenou do našeho penzionu Hořejšice.

Načítání trvalo 3.5293 sekund.