+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doktoři z Počátků online

Klíčová slova: doktoři z Počátků,online,nova,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervence 2013

Popis: Ota kovář hledá nový začátek jako vesnický lékař. Poklidné prostředí malebné přírody mu snad dovolí zapomenout na nepřízeň osudu, jenž ho potkala v Kamenici. Avšak nový život sebou nese i spoustu nečekaných komplikaci vedoucích až k nutnému boji za správnou věc.

Web: doktorizpocatku.southeast.cz

Další související informace

Comeback online ke shlédnutí

comeback,online,ke shlédnutí,nova – Vyhaslá popová hvězda Tomi Paci se musí vypořádat s životem běžného smrtelníka. Příliš mu to však neusnadňuje bratr Ozzák, který jakožto metalák má ke všemu osobitý přístup, jenž dostává rodinu do neustálých trapasů.

První krok online

první krok,seriál,online,ke shlédnutí,nova – Do prvního ročníku akademie Kláry jakubské nastupuje mnoho talentovaných žáků. Avšak jen některým se podaří poprat se všemi nástrahami a od prvních krůčků dojít až na vrchol. Jejich snahy lze sledovat i v online archivu.

Doktoři z Počátků online

doktoři z Počátků,online,nova,ke shlédnutí – Po peripetiích v Kamenici se Ota Kovář rozhodl začít nový život. Jeho kroky tak vedou do vesničky Počátky, kde prožívá generační neshody s dosluhujícím kolegou, ale i počínající přátelství v boji se společným nepřítelem.

Načítání trvalo 0.0893 sekund.