+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doktoři z Počátků online

Klíčová slova: doktoři z Počátků,online,nova,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervence 2013

Popis: Ota kovář hledá nový začátek jako vesnický lékař. Poklidné prostředí malebné přírody mu snad dovolí zapomenout na nepřízeň osudu, jenž ho potkala v Kamenici. Avšak nový život sebou nese i spoustu nečekaných komplikaci vedoucích až k nutnému boji za správnou věc.

Web: doktorizpocatku.southeast.cz

Další související informace

Dokonalý svět online

dokonalý svět,online,ke shlédnutí,nova – Nahlédněte do zákulisí přípravy lifestylového časopisu Grace. Jak se žije v dokonalém světě plném módy, večírků a luxusu se můžeme každou středu přesvědčit v novém seriálu televize Nova. Sledovat osudy hlavních hrdinů můžete i online.

Okresní přebor online

okresní přebor,online,tv seriál,ke shlédnutí,nova – Venkovský fotbalový klub Slavoj Houslice zažívá svou nejlepší sezonu v okresním břeboru. Buďte i vy při jejich snaze o postup do divize propletené zákulisními intriky a notnou dávkou humorného nadhledu.

Talentmania online

talentmania,nova,online,ke shlédnutí – Do hledání skrytých talentů se pustila i Talentmania. Porotci Paľo Habera, Adéla Banášová, Zdeněk Troška a Alena Šeredová hodnotí výkony soutěžících hned v osmi kategoriích, z nich v superfinále vzejde konečný vítěz.

Načítání trvalo 0.0606 sekund.