+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doktoři z Počátků online

Klíčová slova: doktoři z Počátků,online,nova,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervence 2013

Popis: Ota kovář hledá nový začátek jako vesnický lékař. Poklidné prostředí malebné přírody mu snad dovolí zapomenout na nepřízeň osudu, jenž ho potkala v Kamenici. Avšak nový život sebou nese i spoustu nečekaných komplikaci vedoucích až k nutnému boji za správnou věc.

Web: doktorizpocatku.southeast.cz

Další související informace

Polepšovna mazlíčků

polepšovna mazlíčků,online,nova,ke shlédnutí – Naši čtyřnohý miláčci přinášejí radost, ale také starost. A když ne tak úplně splňuje naše představy je nejvyšší čas ho poslat do polepšovny, kde doktorka Žertová najde jeho lepší já. Jednotlivé rpizody lze samozřejmě shlédnout i online na internetu

Reality show 4 svatby online

4 svatby,nova,online,ke shlédnutí – Čtveřice nevěst si na svůj velký svatební den zve krom nejbližších i konkurenty, které jí vše pěkně zkritizují a ohodnotí. Té, jíž se nakonec podaří získat největší počet bodů, si vyslouží svatební cestu snů.

Soukromé pasti online

soukromé pasti,nova,online,ke shlédnutí – Seriál soukromé pasti zachycuje neobvyklé lidské osudy, jenž napsal samotný život. Ač souhrou náhod či i vlastní vinou se dostávají hrdinové jednotlivých příběhů do nezávidihodné situace, s níž je velice obtížné vyklouznout.

Načítání trvalo 0.2860 sekund.