+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dostihy a sázky

Klíčová slova: Dostihy a sázky, dostihy, sazky, hra, spolecenska

E-mail: people4net@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. prosince 2008

Popis: Dostihy a sázky - dnes již klasická stolní společenská hra na motivy hry Monopoly s původními pravidly a bohatou originální výbavou. Je učena především starším dětem a dospělým hráčům. Každý hráč je majitelem stáje. Cílem hry je co nejlépe investovat svěřené prostředky do koní a dostihů tak, aby stáj získala co nejvíce výher (návštěv figurek ostatních protihráčů). Vítězem se stává ten, kdo nejlépe odhadne situaci, nezbankrotuje a zůstane jako poslední ve hře.

Web: dostihy-a-sazky.spolecenske-hry.eu/

Další související informace

Coldrex proti chřipce

Coldrex působí proti chřipce a nachlazení. – Přípravky Coldrex působí proti chřipce a nachlazení. Snižují teplotu, tlumí bolest, uvolňují ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, přináší celkovou úlevu. Řada Coldrex obsahuje i přípravky, které léčí příznaky jako např. kašel a bolest v krku.

Pension a ubytovna Chmelnice v Praze

Pension a ubytovna Chmelnice,ubytování v – Penzion a ubytovna Chmelnice v Praze disponuje dvou, tří a čtyřlůžkovými pokoji.Některé pokoje penzionu Chmelnice v Praze mají vlastní koupelnu se sociálním zařízením. Většina dvou a třílůžkových pokojů je ovšem spojena do jedné buňky se společnou , kuchyňkou a sociálním zázemím. Za poplatek si návštěvníci mohou připojit vlastní televizor, rádio nebo počítač.

Načítání trvalo 0.0891 sekund.