+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dragon Age Origins

Klíčová slova: dragon, age, origins, rpg, baldurs gate

E-mail: praha4@gamehouse.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2009

Popis: Stránka Dragon Age Origins přinásí informace o novém RPG od EA. Nástupci světoznámé série Baldurs Gate. Naleznete zde popis hry, hardwarové požadavky a další informace, včetně odkazů na oficiální stránky a možnost objednanání.

Web: www.dragonage-origins.cz

Další související informace

WoWall server

WoWall, World of Wacraft, MMO, RPG, free server – WoWall server je free server portálu WoWall pro hru World of Warcraft. Přijďte k nám a zjistěte, jaké to je hrát na kvalitním serveru, kde funguje velká řada spellů, questů, eventů, všechny dungeony a raidy...

RentFun.cz-Zábava pro Vás

Xbox pujcovna. – Zábava pro Vás! Největší půjčovna herních zařízení v ČR. Půjčovna Xbox 360, Kinect, karaoke, tanečních podložek DDR a jiných herních zařízení s doručením po ČR: 1 den - Brno, 1-2 pracovních dny - Praha, Ostrava a jiné města. Máte firemní večírek à la team building nebo narozeni a chcete, aby všichni dostali zábavu? Chcete nechat svých dětí domu zaneprázdněných o víkendu? RentFun.cz přinášel zábavu a radost na akcích, zorganizovaných v klubech, restauracích, hotelech, školách, školkách a dokonce na diabetické konference!

Mafiani.com - Staň se maf

hra, rpg, zabava, mafia, gang, gauner, boss, zabij – Otestujte si Váš důvtip proti mnoho dalším hráčům v komplexní a velmi návykové Mafia hře. Vaším cílem je se stát tím nejlepším mafiánem na celém světě. Obchodem s drogami a zabíjením spolumafiánů se můžete stát tím nejbohatším hráčem ze všech. Pořád nejste přesvědčený? Podívejte se na screenshoty nalevo obrazovky.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.