+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Druhá šance online

Klíčová slova: druhá šance,online,nova,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2012

Popis: Spadnout až na samé dno může opravdu každý během pouhého okamžiku. Avšak postavit se zpět na vlastní nohy již není tak snadné. Od toho nabídnout dvanácti lidem druhou šanci tu je dlouhodobí projekt tv Nova.

Web: druhasance.neprepinej.cz/

Další související informace

movie-zone

Online filmy ke shlédnutí zdarma. – Online filmy ke shlédnutí zdarma. Filmy všech žánrů ke shlédnutí na movie-zone.cz. free movie download, filmy ke stažení zdarmaOnline filmy ke shlédnutí zdarma. Filmy všech žánrů ke shlédnutí na movie-zone.cz. free movie download, filmy ke stažení zdarma

Základka online

základka,online,prima,ke shlédnutí – Na učitelský sbor základní školy Sever čeká těžká dřina za záchranu svého živobytí. Nejpozději do pololetí musí přesvědčit ministerstvo, že jejich zázemí a pedagogické metody převyšují věčného rivala základní školu Jih.

Sama doma online archiv

Sama doma,online,archiv,ke shlédnutí – Kontaktní publicistický pořad sama doma je určen zejména pro ženy pečující o své ratolesti. Avšak své publikum si našel i v širších řadách díky svému stylu vysílání. Řeší se zde odborné rady, ale i starosti běžného života.

Načítání trvalo 2.3054 sekund.