+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Druhá šance online

Klíčová slova: druhá šance,online,nova,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2012

Popis: Spadnout až na samé dno může opravdu každý během pouhého okamžiku. Avšak postavit se zpět na vlastní nohy již není tak snadné. Od toho nabídnout dvanácti lidem druhou šanci tu je dlouhodobí projekt tv Nova.

Web: druhasance.neprepinej.cz/

Další související informace

Česko na talíři recepty

česko na talíři,recepty,prima,online,ke shlédnutí – Legenda české gastronomie Jaroslav Sapík vyráží na putovní cestu po lokalitách České Republiky, kde se pouští do příprav místních specialit. Při tom mu zdatně asistuje Daniela Šinkorová a hvězdný host. Recepty na jednotlivé pokrmy si lze shlédnout i online na internetu.

Těžká dřina online

těžká dřina,online,prima,ke shlédnutí – Ta nejodpudivější a fyzicky nejnáročnější povolání, na něž můžete narazit v Česku, si na vlastní kůži odzkouší moderátor Roman Buťa. Zajímali Vás, jak se bude tvářit na těžkou dřinu v kamenolomu či čištění jímky sledujte nás online.

Doktoři z Počátků online

doktoři z Počátků,online,nova,ke shlédnutí – Po peripetiích v Kamenici se Ota Kovář rozhodl začít nový život. Jeho kroky tak vedou do vesničky Počátky, kde prožívá generační neshody s dosluhujícím kolegou, ale i počínající přátelství v boji se společným nepřítelem.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.