+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Druhá šance

Klíčová slova: druhá šance, nova, pořad, televize

E-mail: druhasanceinfo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2009

Popis: Jste na dně a pomohla by vám jen druhá šance? Sledujte pořad Druhá šance na televizi Nova. Uvidíte, jak se lidé kteří byli na dně pomalu vracejí zpátky do normálního života.

Web: www.druhasance.info/

Další související informace

ČeskoSlovenská SuperStar

Superstar, Mareš, Banášová, hvězdná pěchota, nova – ČeskoSlovenská SuperStar 2009 se soutěžícími a hvězdnou pěchotou na tomto webu. Kdo bude vítěz, informace, novinky, videa. Superstar uvádí Mareš a Banášová a bude vysílat z Bratislavy pro české i slovenské diváky.

Expozitura

expozitura, tv, nova, serial – Šestnáctidílný seriál Expozitura, který pro televizi Nova natočili v roce 2008 režiséři Petr Kotek a Ivan Pokorný, vypráví příběh na motivy skutečných kriminálních činů neslavně proslulého Berdychova gangu, který prorostl do policejních špiček a léta beztrestně vydíral, přepadal a vraždil. Seriál Expozitura byl před nedávnem dokonce prodán do USA (pod anglickým názvem Organised Crime Unit), což bylo odborníky hodnoceno jako velký úspěch. Každý z dílu má stopáž 75 minut a TV Nova jej zařadila do svého podzimního vysilacího schématu pro rok 2011.

Druhá šance online

druhá šance,online,nova,ke shlédnutí – Spadnout až na samé dno může opravdu každý během pouhého okamžiku. Avšak postavit se zpět na vlastní nohy již není tak snadné. Od toho nabídnout dvanácti lidem druhou šanci tu je dlouhodobí projekt tv Nova.

Načítání trvalo -99.94 sekund.