+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Drž se fest

Klíčová slova: festival, ska, punk, electro, audiovizuální tvorba

E-mail: info@drzsefest.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2012

Popis: Drž se fest je indoorový festival zaměřený na elektronickou i nástrojovou hudbu typu breakbeat, dnb, ska, punk, rock apod. K dispozici je také chillout zóna, která slouží jako výstavní galerie pro umělce, kteří svět vnímají jiným, pohledem. Najdete zde zajímavé prvky umění a zároveň si můžete odpočinout před další náloží hudební produkce.

Web: www.drzsefest.cz

Další související informace

Rock for Handicap

festival – Benefiční hudební festival podporující hendikepované florbalisty sportovního klubu Akáda Janské Lázně. Jak již samotný název festivalu napovídá, jedná se o zcela pohodový projekt, jehož cílem je především zábava, tolerance a zároveň pomoc hendikepovaným sportovcům sportovního klubu Akáda z Janských Lázní.

Pidifestival Štoky

Bluegrass, Štoky, Country, Country Fox,Festival – Festival bluegrass, country pořádaný čtvrtletně v hospodě nad kostelem, v obci Štokyna Vysočině. Pořadatelem akce je občanské sdružení Country Fox z Jihlavy. .

PÁRTY KLOKOČKA

Reklamní služby - fullservis, zábava, párty – Reklamní služby - fullservis, zábava, párty, eventy a firemní akce, doprovodný program, reklama - zajistíme i večírek s programem dle požadavků klienta, divadelní a mim. představení.Máme i skákací hrad na dětské party - napište nám!

Načítání trvalo 0.0667 sekund.