+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Drž se fest

Klíčová slova: festival, ska, punk, electro, audiovizuální tvorba

E-mail: info@drzsefest.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2012

Popis: Drž se fest je indoorový festival zaměřený na elektronickou i nástrojovou hudbu typu breakbeat, dnb, ska, punk, rock apod. K dispozici je také chillout zóna, která slouží jako výstavní galerie pro umělce, kteří svět vnímají jiným, pohledem. Najdete zde zajímavé prvky umění a zároveň si můžete odpočinout před další náloží hudební produkce.

Web: www.drzsefest.cz

Další související informace

Hard Music Base

encyklopedie, diskografie, hard rock, metal, punk – Česko-Slovenská Encyklopedie hard & heavy hudby. Biografie a historie kapel, diskografie, novinky, recenze, katalog odkazů, uživatelské hodnocení alb, popis hudebních žánrů. Metal, hard rock, punk, oi!, hardcore, grind, crossover.

Punk fórum

Punk, Ska, Reggae, Oi Music, Folk, Reggae – Diskuzní fórum, které se zabývá těmito hudebními styly: Punk, Ska, Reggae, Oi Music, Folk, Reggae a Grindcore Metal. Forum, kde si muzete se svymi kamarady nebo i uplne cizimi lidmi vymenit nazory o sve oblibene hudbe ci skupine.

Partyplanet

party,mejdany,akce,fotky,fotoreporty,festival – PartyPlanet.cz je portál věnovaný kulturnímu dění v České republice. Najdeš zde kalendář akcí kde se co koná, fotky i celé reporty z koncertů, párty a festivalů, seznámení vážné i flirt, ale také programy a fotky klubů, hodnocení uživatelů a jejich sexy foto, pravidelné soutěže nejen o vstupenky. Součástí PartyPlanet je i nabídka akcí a programů pro samotné kluby. PartyPlanet Ti nabízí vše co bys měl vědět o kulturním dění.

Načítání trvalo 0.2835 sekund.