+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Drž se fest

Klíčová slova: festival, ska, punk, electro, audiovizuální tvorba

E-mail: info@drzsefest.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2012

Popis: Drž se fest je indoorový festival zaměřený na elektronickou i nástrojovou hudbu typu breakbeat, dnb, ska, punk, rock apod. K dispozici je také chillout zóna, která slouží jako výstavní galerie pro umělce, kteří svět vnímají jiným, pohledem. Najdete zde zajímavé prvky umění a zároveň si můžete odpočinout před další náloží hudební produkce.

Web: www.drzsefest.cz

Další související informace

Rock for Handicap

festival – Benefiční hudební festival podporující hendikepované florbalisty sportovního klubu Akáda Janské Lázně. Jak již samotný název festivalu napovídá, jedná se o zcela pohodový projekt, jehož cílem je především zábava, tolerance a zároveň pomoc hendikepovaným sportovcům sportovního klubu Akáda z Janských Lázní.

Nokia N9

Nokia N9, tapety, recenze, videa – Toto je informační web o telefonu značky Nokia N9. Obsahem jsou zajímavé články, recenze, tapety, videa, hry, příslušenství a spousta dalšího. Tyto stránky o Nokii N9 jsou určené nejen pro současné majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho budoucí majitele. Informace zde zveřejněné budou jistě přínosné pro každého.

Sexprivát Brno Liliana

sexprivat,sex brno – Sympatická dlouhovláska Vás zve na příjemný relax v diskrétním prostředí s dobrým parkováním.Klasika,orál,autoerotika,mazlení,erotická masaáž,,foot hrátky,můžeme se domluvit i na celé noci.Vše pouze s ochranou.

Načítání trvalo 0.0573 sekund.