+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Drž se fest

Klíčová slova: festival, ska, punk, electro, audiovizuální tvorba

E-mail: info@drzsefest.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2012

Popis: Drž se fest je indoorový festival zaměřený na elektronickou i nástrojovou hudbu typu breakbeat, dnb, ska, punk, rock apod. K dispozici je také chillout zóna, která slouží jako výstavní galerie pro umělce, kteří svět vnímají jiným, pohledem. Najdete zde zajímavé prvky umění a zároveň si můžete odpočinout před další náloží hudební produkce.

Web: www.drzsefest.cz

Další související informace

Rock for Handicap

festival – Benefiční hudební festival podporující hendikepované florbalisty sportovního klubu Akáda Janské Lázně. Jak již samotný název festivalu napovídá, jedná se o zcela pohodový projekt, jehož cílem je především zábava, tolerance a zároveň pomoc hendikepovaným sportovcům sportovního klubu Akáda z Janských Lázní.

Hard Music Base

encyklopedie, diskografie, hard rock, metal, punk – Česko-Slovenská Encyklopedie hard & heavy hudby. Biografie a historie kapel, diskografie, novinky, recenze, katalog odkazů, uživatelské hodnocení alb, popis hudebních žánrů. Metal, hard rock, punk, oi!, hardcore, grind, crossover.

Minecraft stránky

minecraft,server,mapy,mody,navody,screeny – minecraftcz jsou stránky kde najdete vše o minecraftu. Módy,mapy,novinky,textury,screeny,mapy,návody a nesmím zapomenout na server!!

Načítání trvalo 0.0746 sekund.