+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Drž se fest

Klíčová slova: festival, ska, punk, electro, audiovizuální tvorba

E-mail: info@drzsefest.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2012

Popis: Drž se fest je indoorový festival zaměřený na elektronickou i nástrojovou hudbu typu breakbeat, dnb, ska, punk, rock apod. K dispozici je také chillout zóna, která slouží jako výstavní galerie pro umělce, kteří svět vnímají jiným, pohledem. Najdete zde zajímavé prvky umění a zároveň si můžete odpočinout před další náloží hudební produkce.

Web: www.drzsefest.cz

Další související informace

Hard Music Base

encyklopedie, diskografie, hard rock, metal, punk – Česko-Slovenská Encyklopedie hard & heavy hudby. Biografie a historie kapel, diskografie, novinky, recenze, katalog odkazů, uživatelské hodnocení alb, popis hudebních žánrů. Metal, hard rock, punk, oi!, hardcore, grind, crossover.

Pidifestival Štoky

Bluegrass, Štoky, Country, Country Fox,Festival – Festival bluegrass, country pořádaný čtvrtletně v hospodě nad kostelem, v obci Štokyna Vysočině. Pořadatelem akce je občanské sdružení Country Fox z Jihlavy. .

Top-hry

Recenzie hier, aktuality, download, herne forum – Pridte sa pozriet na stranku plnu hier. Aktuality, Download, Recenzie hier a mnoho dalsieho a to vsetko na jednej stranke. Najdi si svoju oblubenu hru a zdielaj zazitky aj s ostatymi uzivatelmi. top-hry.sk

Načítání trvalo 0.2779 sekund.