+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dubeč Special Force

Klíčová slova: Airsoft

E-mail: snake02@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2008

Popis: 22. Brigáda speciálních sil AČR. airsoftový tým z Prahy - Dubče.Hrajeme všude kde se dá. Nespecializujeme se Jen na baráky nebo na les. Jsme ochotni si s vámi zahrát kdekolliv. Můžete přijet i vy k nám.

Web: http:/www.dubecspecialforce.tym.cz

Další související informace

Kuličkovky.MiniWebík.cz

airsoft – Veškeré informace o kuličkovkách a kuličkových zbraní, bazar kuličkovek, kuličkovky na prodej, informace o airsoftu a mnoho jiného! Všechno co jste púotřebovali vědět o airsoftu je na teto internetový stránce.

Playstation2konzole.cz -

ps2, playstation 2, sony playstation 2, sony ps2, – Playstation2konzole.cz - Informace a články o Sony Playstation 2 konzoli, PS2 hry, PS2 ovladače. Diskuze a recenze Playstation 2, rady, otázky a tipy kde koupit Sony PS2 - Playstation 2. Celoroční soutěže o věcné ceny sponzorované Prodejher.cz

RentFun.cz-Zábava pro Vás

Xbox pujcovna. – Zábava pro Vás! Největší půjčovna herních zařízení v ČR. Půjčovna Xbox 360, Kinect, karaoke, tanečních podložek DDR a jiných herních zařízení s doručením po ČR: 1 den - Brno, 1-2 pracovních dny - Praha, Ostrava a jiné města. Máte firemní večírek à la team building nebo narozeni a chcete, aby všichni dostali zábavu? Chcete nechat svých dětí domu zaneprázdněných o víkendu? RentFun.cz přinášel zábavu a radost na akcích, zorganizovaných v klubech, restauracích, hotelech, školách, školkách a dokonce na diabetické konference!

Načítání trvalo 0.1405 sekund.