+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

E-ptákoviny - obchod se z

Klíčová slova: oslavy dárky kostým paruka maska mikuláš ptákoviny

E-mail: obchod@e-ptakoviny.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2009

Popis: Hledáte pro někoho blízkého dárek? Sháníte kostým na mikuláše? Chcete vyděsit sousedovic děti? Nebo vystrašit manželku? Porozhlédněte se v našem e-shopu, nabízíme široké množstí ptákovin, masek, převleků, dárků a mnoho dalšího. Najdete u nás jak masky politiků tak i jiných příšer a čertů :-)

Web: www.e-ptakoviny.cz/

Další související informace

Vánoční dárky

Vánoční dárky, tipy na vánoční dárky, dárky – Vánoční dárky, které potěší. V naší nabídce naleznete širokou nabídku těch nejmodernějších vánočních dárků. Naše vánoční dárky jsou přímými importy ze zemí EU. Proto se snažíme mít vždy velice atraktivní ceny.

Dárky pro muže

dárky pro muže. – Vánoce jsou za dveřmi a vy stále ještě nemáte nakoupené dárky pro svého přítele, manžele nebo kamaráda? Nechci Vás strašit, ale právě teď je už možná pozdě. Podívejte se na nabídku doporučených dárků, které udělají radost každému muži.

Ubytování U Pytláka

ubytování, apartmán, dětské tábory, svatby, oslavy – Prostory našeho penzionu umožňují pořádání firemních akcí, školení, svateb, rodinných oslav a jiných akcí. K dispozici je Vám společenská místnost o kapacitě 80 osob nebo venkovní posezení pod pergolou pro více jak 40 osob. K dispozici je vlastní výčep, zajistíme rožnění selete, zvěřinové hody, grilování nebo opékání na ohništi. Možnost lovu srnčí a černé zvěře. Ubytování je možné v 3-lůžkových pokojích se společnou kuchyňkou a sociálním vybavením - 2 koupelny, 4 WC nebo v odděleném apartmánu s vlastním sociálním vybavením. Pro tábory máme 4-lůžkové chatky pro 80 osob.

Načítání trvalo 0.0639 sekund.