+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ekonomický deník - Financ

Klíčová slova: ekonomika, finance, peníze, půjčky

E-mail: marie.telkova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2013

Popis: Již po mnoho let se orientuji a pohybuji v ekonomické a finanční sféře. Zabývám se finančním a peněžním světem. Přečtěte si aktuální informace z nejen české, ale i celosvětové ekonomiky. Aktuální peněžní informace.

Web: ekonomicky.wordpress.com/

Další související informace

Máš minutu online

máš minutu,online,ke shlédnutí,prima – Soutěžní pořad máš minutu je postaven na disciplínách, které si může každý zahrát i doma. Nepotřebujete nic neobvyklého, jen notnou dávku zručnosti a štěstí v deseti úkolech na cestě k miliónu korun .

Chcete si vydělat peníze?

ruleta, ruleta systém, návod ruleta, peníze, výděl – Jsme tři kamarádi, kteří se snaží vymýšlet způsoby jak obrat internetová kasína o peníze. Vymýšlíme neustále nové metody, jak nad nimi vítězit. Na internetu se dá sice velké množství peněz vydělat, ale stejně tak i prodělat.

Soutěže, jízdenky

soutěž, soutěže, jízdenky, výhry, ceny, finance – Soutěžte až o 10 000,-. Sbírejte jízdenky-mhd,vlak Sbírejte jízdenky a vyhrajte až 10 000,- . pro účast v tipovacích soutěžích nemusíte jízdenky posílat. Podpořte tak jednoho z největších sběratelů jízdenek v ČR. Pokud napíšete číslo účtu poštovné se proplácí. Soutěž trvá od 1.6.2012 do 31.9.2012.

Načítání trvalo 0.0695 sekund.