+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ekonomický deník - Financ

Klíčová slova: ekonomika, finance, peníze, půjčky

E-mail: marie.telkova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2013

Popis: Již po mnoho let se orientuji a pohybuji v ekonomické a finanční sféře. Zabývám se finančním a peněžním světem. Přečtěte si aktuální informace z nejen české, ale i celosvětové ekonomiky. Aktuální peněžní informace.

Web: ekonomicky.wordpress.com/

Další související informace

Jak přelstít ruletu

ruleta, casino, poker, blackjack, peníze, výhra – Tipy pro ty, kdo chtějí pomocí jednoduchých principů vyhrát ruletu v casinu na internetu, případně uspět v kurzovém sázení pomocí osvědčených systémů. Popisy mnoha zajímavých her, jako jsou ruleta, poker, či blackjack. Příběhy hráčů a sázkařů.

Prachy-prachy.cz

ruleta, ruleta systém, návod ruleta, peníze, výděl – Výdělek 2500 Kč denně není jen sen, na webu prachy-prachy.cz se dozvíte, jak vydělávat na internetu bez rizika, ověřeným návodem. Vydělejte si každý den minimálně 2500 Kč. Odkryjeme Vám návod zdarma. Vše legálně, pouhým matematickým vzorcem.

Soutěže, jízdenky

soutěž, soutěže, jízdenky, výhry, ceny, finance – Soutěžte až o 10 000,-. Sbírejte jízdenky-mhd,vlak Sbírejte jízdenky a vyhrajte až 10 000,- . pro účast v tipovacích soutěžích nemusíte jízdenky posílat. Podpořte tak jednoho z největších sběratelů jízdenek v ČR. Pokud napíšete číslo účtu poštovné se proplácí. Soutěž trvá od 1.6.2012 do 31.9.2012.

Načítání trvalo 0.2283 sekund.