+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ekonomický deník - Financ

Klíčová slova: ekonomika, finance, peníze, půjčky

E-mail: marie.telkova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2013

Popis: Již po mnoho let se orientuji a pohybuji v ekonomické a finanční sféře. Zabývám se finančním a peněžním světem. Přečtěte si aktuální informace z nejen české, ale i celosvětové ekonomiky. Aktuální peněžní informace.

Web: ekonomicky.wordpress.com/

Další související informace

Máš minutu online

máš minutu,online,ke shlédnutí,prima – Soutěžní pořad máš minutu je postaven na disciplínách, které si může každý zahrát i doma. Nepotřebujete nic neobvyklého, jen notnou dávku zručnosti a štěstí v deseti úkolech na cestě k miliónu korun .

Ruleta online zdarma

ruleta, ruleta systém, návod ruleta, peníze – Kdysi jsem taktéž snil o dobré metodě, která by mi pomohla v ruletě vyhrávat velké částky. V té době jsem pracoval jako řemeslník v Praze. Díky této práci jsem si vydělával přibližně 25 tisíc měsíčně. Nebyly to špatné peníze, zvládl jsem z nich uživit sebe i mojí rodinu. Ale to bylo všechno, na co můj plat stačil. O jakémkoli luxusu jsem si mohl nechat jenom zdát.

Půjčkovník - Vyberte si p

půjčky, finance, peníze, ihned, bez registru – Přečtěte si podrobný popis. Následně si vyberte z naší obsáhlé nabídky financování vaší domácnosti. Nepožadujeme kontrolu registrů nebo dokládání příjmů. Rozhodněte se na základě informací, ne reklamy. Nejvýhodnější.

Načítání trvalo 0.0643 sekund.