+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

elektro-hobby

Klíčová slova: jtag, programátor, dubugger, avr, fpga, cpld

E-mail: info@strnadoni.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2010

Popis: Stránka zabývající se vývojem elktroniky v domácích podmínkách. Obsahuje návody, schémata a zdrojové kódy. Popisuje návrh programátorů pro procesory AVR, ARM a různé druhy programovatelných polí FPGA a CPLD.

Web: elektro.strnadovi.cz

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Povinné ručení online

Povinné, ručení, srovnání, porovnání, – Hitem spořivého motoristy je sjednání povinného ručení online. Naše kalkulačka vám to umožní rychle a přesně. Než se scházet s pojišťovacím poradcem, stačí když si sednete k počítači a povinné ručení je během 5 minut.

Načítání trvalo 3.3467 sekund.