+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Erotický privát Olomouc

Klíčová slova: priváty Olomouc, privát Olomouc, erotické priváty

E-mail: privatyolomouc@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2011

Popis: Priváty Olomouc nabízí pobavení pánům z Olomouce či blízkého okolí, anebo těm, kteří se v Olomouci příležitostně zdržují. Ať už jste třeba na pracovní cestě či projíždíte Olomoucí, zastavte se a prohlédněte si nabídku priváty Olomouc. Návštěvě kvalitních podniků jistě neodolá žádný pořádný chlap, nemyslíte?

Web: www.privaty-olomouc.cz

Další související informace

Bounty Rock Cafe

Rock, klub, Olomouc, kavárna, hospoda, nekuřácká, – Rockový klub Olomouc, nekuřácká kavárna, venkovní zahrádka. Kulturní Rockový klub Olomouc, nekuřácká kavárna, venkovní zahrádka. Kulturní program po celý týden. Revival Open Air: Live festival revivalových kapel. Bounty Rock Cafe - you will find it hard to leave.

Privát u koní v Úhercích

Privát u koní ,ubytování v – Objekt se nachází v malé vesničce Úherce v Plzeňském kraji. Objekt se nachází v prostoru jízdárny. Možnost celodenního pobytu s koňmi, výuka začátečníků, projížďky do přírody, vhodné i pro rodinny s dětmi.Jsou v něm k dispozici 3 samostatné pokoje, 2x soc. zařízení a společná kuchyně. - více Celková kapacita je 11 osob. Je možné pronajmout i celý objekt. Cena za objekt 2100,- Kč/den. Od ceny se odečte 100,- Kč za každé neobsazené lůžko. V ceně je zahrnuta energie, ložní prádlo, úklid, parkování před objektem, úschova kol. Pobyt se psy povolen za poplatek 50,- Kč/noc. Objekt je nekuřácký.

Krátkodobý pronájem

ubytování Olomouc, apartmán Olomouc – Nabízíme příjemné ubytování v soukromých apartmánech. Každý apartmán je vybaven zařízenou kuchyní, ložnicí a koupelnou se sprchovým koutem. K dispozici je bezdrátové WiFi připojení k internetu a televize se satelitním připojením.

Načítání trvalo 0.0762 sekund.