+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eva Farná

Klíčová slova: eva farná, rock,pop,diskografie,videoklip,alba

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. prosince 2009

Popis: I přes svůj útlí věk pozbírala mnoho ocenění a získali si srdce svých fanoušků. Patříteli-li k nim, na našich stránkách na vás čeká její životopis, diskografie, texty jednotlivých písní a její největší hity v podobě videoklipů.

Web: evafarna.ezin.cz/

Další související informace

Hity Videonet

video,videoklipy, youtube,hit,videoklip – Spousta videoklipů na jednom místě. Stránky obsahují jak české, tak světové hity. Nechybí oldies, Hip Hop nebo dance. Vše je stahováno z youtubu. Již nemusíte vyhledávat hudební videoklipy. Stránky odbsahují i mp3.

Dara Rolins

dara rolins,diskografie,klipy,texty,fotky – Již jako malá holčička upoutala svým hlasem a do srdcí fanoušků se zapsala duetem s Karlem Gottem. Od té doby urazila pořádný kus cesty a její diskografie se pořádně rozrostla. Krom ní u nás najdete i její videoklipy, fotky, texty a mnoho dalšího.

Dr. Dre

dr.dre,rap,hiphop,biografie,diskografie,videoklipy – Dr. Dre je po právu považován za průkopníka hip-hopové kultury a gangsta rapu. Jako producent zajistil úspěch mnoha dalším rapperům v čele s Eminem či 50 centem. Patříte-li k fanouškům tohoto neprávem opomíjeného rappera navštivte naše stránky.

Načítání trvalo 0.0734 sekund.