+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Expozitura online

Klíčová slova: expozitura,seriál,přehrát,nova,online,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. listopadu 2011

Popis: Skutečné události spojené s provázaností odboru boje s organizovaným zločinem a českým podsvětím se stali předlohou pro scénář Josefa Klímy a Janka Kroupy. Prožijte si vy odhalování Berdychova gangů online.

Web: expozituraonline.southeast.cz

Další související informace

Comeback ke shlédnutí

comeback,online,ke shlédnutí,sitkom,nova – Tomi Paci býval slavnou popovou hvězdou, avšak časy slávy dávno minuli a je potřeba se postarat o chod malého obchodu, kde jako prodavač působí ozzák. Zajímají-li vás podrobnosti o sitkomu comeback či by jste si rádi shléddli jeho epizody online, navštivte naši stránku.

Zázraky života

zázraky života,seriál,prima,online,ke shlédnutí – V novém seriálu televize Prima zavítáme do centra asistované reprodukce, kde se sny stávají skutečností a zoufalé páry nacházejí naději. Prožijte i vy osudy lékařů a pacientů v tomto neobvyklém prostředí.

Vizita online

vizita,nova,online,ke shlédnutí – Publicistický pořad vizita není jen o nemocničním prostředí, je zejména o osudech lidí, jímž zkřížila cestu vážná choroba. Jejich putování za vyléčením si přiblížíme i pomocí počítačové vizualizace, jenž nám umožní navštívit útroby člověka.

Načítání trvalo 0.2775 sekund.