+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Expozitura

Klíčová slova: expozitura, tv, nova, serial

E-mail: linkylinky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2011

Popis: Šestnáctidílný seriál Expozitura, který pro televizi Nova natočili v roce 2008 režiséři Petr Kotek a Ivan Pokorný, vypráví příběh na motivy skutečných kriminálních činů neslavně proslulého Berdychova gangu, který prorostl do policejních špiček a léta beztrestně vydíral, přepadal a vraždil. Seriál Expozitura byl před nedávnem dokonce prodán do USA (pod anglickým názvem Organised Crime Unit), což bylo odborníky hodnoceno jako velký úspěch. Každý z dílu má stopáž 75 minut a TV Nova jej zařadila do svého podzimního vysilacího schématu pro rok 2011.

Web: www.expozitura-serial.cz

Další související informace

Jetix TV

jetix, tv, televize, seriály, hannah montana, powe – Na stránkách najdete informace o pořadech dětské televize Jetix TV - Naruto Uzumaki, H2O Stačí Přidat Vodu, Camp Rock, Hannah Montana, Power Rangers a dalších. Navíc si zde můžete zahrát online hry s tématikou seriálů, které tato televize vysílá.

Comeback online

comeback, online, ke shlédnutí, seriál, nova – Pod pseudonymem Tomi Paci zářil na popovém nebi, dnes se společně s bratrem Ozzákem a dcerou Ivou snaží udržet nad vodou obchod s hudebninami. A kdo ví, třeba se dočkáme i velkého comebacku. Ať jste skalními fanoušky, či jen hledáte něco na ukrácení dlouhého podzimního večeru, comeback online je tou správnou volbou.

Tisíc a jedna noc na TV N

telenovela, seriál, Tisíc a jedna noc, TV Nova, On – Turecká telenovela Tisíc a jedna noc vysílaná na TV Nova je příběh kde vystupuje krásná Šeherezáda a bohatéhý podnikatele Onur Aksal. Tisíc a jedna noc je příběh lásky, ale i zoufalství nad nemocí syna Šeherezády.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.