+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Expozitura

Klíčová slova: expozitura, tv, nova, serial

E-mail: linkylinky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2011

Popis: Šestnáctidílný seriál Expozitura, který pro televizi Nova natočili v roce 2008 režiséři Petr Kotek a Ivan Pokorný, vypráví příběh na motivy skutečných kriminálních činů neslavně proslulého Berdychova gangu, který prorostl do policejních špiček a léta beztrestně vydíral, přepadal a vraždil. Seriál Expozitura byl před nedávnem dokonce prodán do USA (pod anglickým názvem Organised Crime Unit), což bylo odborníky hodnoceno jako velký úspěch. Každý z dílu má stopáž 75 minut a TV Nova jej zařadila do svého podzimního vysilacího schématu pro rok 2011.

Web: www.expozitura-serial.cz

Další související informace

seriál Cougar Town

Cougar Town, Město pum, Courteney Cox, seriál – Nejnovější epizody online, aktuální informace, galerie fotek a mnoho dalšího o seriálu Cougar Town. Nejnovější epizody online, aktuální informace, galerie fotek a mnoho dalšího o seriálu Cougar Town.

Červený trpaslík online

Červený trpaslík, online, seriál, red dwarf – Portál Červený trpaslík online vznikl pro fanoušky dnes už kultovního seriálu Červený trpaslík (Red Dwarf), který byl natočený poprvé v roce 1988. Na našem webovém portále cerveny-trpaslik.vseznamu.cz najdete všechny díly Červeného trpaslíka, které se načítají ze spolehlivého portálu megavideo.com.

Expozitura online

expozitura,seriál,přehrát,nova,online,ke shlédnutí – Skutečné události spojené s provázaností odboru boje s organizovaným zločinem a českým podsvětím se stali předlohou pro scénář Josefa Klímy a Janka Kroupy. Prožijte si vy odhalování Berdychova gangů online.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.