+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Facebook - informační web

Klíčová slova: facebook,přihlášení,registrace,nastavení,návody

Datum vloľení do katalogu: 1. b?ezna 2012

Popis: Facebook Vám může přinést mnoho zábavy a informací. Poradíme Vám, jak pomocí této sociální sítě zůstat v kontaktu i s dávnými přáteli a užít si mnoho zábavy. Pochlubte se také Vy svými fotkami a zážitky. K tomu všemu Vám pomůže právě Facebook. Přihlášení, registrace, nastavení soukromí, psaní na zeď i posílání interní pošty, to vše a mnoho dalšího se naučíte díky článkům na našem webu. Ať už jste na internetu středně pokročilým uživatelem, nebo úplným nováčkem, který umí pouze zapnout počítač a webový prohlížeč, naše návody Vás krůček po krůčku dovedou od těch nejzákladnějších úkonů, jako je prosté vyvolání úvodní stránky a zmíněné přihlášení, až po složitější nastavení soukromí, aby se nestalo, že Facebook bude ovládat Vás, ale bylo tomu vždy právě naopak.

Web: facebook.maxinfo.cz

Další související informace

Ruční práce, návody na tv

návody, návody na ruční práce, ruční práce – Jste manuálně zruční a také Vám na internetu chybí návody na ručně tvořené věci? Přijďte k nám. Tvoříme komunitu lidí, zabývajících se tímto tématem, u nás si mimojiné obsah webu tvoří uživatelé sami.

Cesty domů ke shlédnutí

cesty domů,prima,online,ke shlédnutí – Na pozadí prostředí hradišťské kardiologie a kardiochirurgie nás nový seriál cesty domů provede osudy nesvářených rodin Bernátů a Kosíků. Rodinou ságu plnou zvratů, intrik, ale i odpuštění lze sledovat i online.

Trampolíny se sítí

trampolina, trampolína, trampoliny, trampolíny – Trampolíny s ochrannou sítí jsou dnes nejžádanějším druhem trampolíny. Při jejich výběru je důležité porovnat cenu a kvalitu. Poradíme na co vše je nutné se zaměřit pro zachování bezpečnosti vašich dětí i vás samotných.

Načítání trvalo 0.0629 sekund.