+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FanMovie.cz

Klíčová slova: Film, seriál, hd video

E-mail: L.T.Smash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2008

Popis: Multimediální portál o filmu. Čerstvé novinky a informace z filmového světa. Aktuální dění v kinech i ve světě celebrit. Obsáhlé recenze, preview, trailery, klasické filmy, dvd, bluray, HD video, dvb-t, programy kin a spousta dalšího.

Web: fanmovie.cz

Další související informace

Četnické humoresky

cetnicke, humoresky, serial, dily, online, ke shle – Četnické humoresky je původní český televizní seriál v produkci České televize. Za dobu svého vysilání si u diváku získal obrovský úspěch, srovnatelný například s neméně úspěšným seriálem Zdivočelá země. Natočeno bylo celkem 39 dílů, které jsou rozděleny do tří řad (každá má identický počet třináctí dílů). Čtvrtá řada již bohužel není plánována.

Spaced - fan web

Spaced, seriál, zajímavosti, titulky, odkazy, herc – Spaced - fan web o britském komediálním seriálu Spaced. Spaced je britský televizní sitcom, ke kterému napsal scénář Simon Pegg a Jessica Stevensonová a byl režírován Edgarem Wrightem. Seriál se do velké míry zabývá pestrými a surrealistickými dobrodružstvími Tima a Daisy, také tím, jak se probíjí svými životy, rozhodnutími co chtějí dělat se svými životy, přes srdeční záležitosti a snahu přijít na nový a velice nevýnosný způsob jak zabít čas.

Hádaj film

film, dráma, krimi, akční – Ponúkam Vám zábavu a relax pri hádaní rôznych filmoch. Filmy sú zoradené do kategórií dráma, krimi, akčné, budúcnosť, scifi, dokumentárne a iné zaujímavé žánre. V archíve sa nachádzajú aj české a slovenské filmy. Hádaj film a vyskúšaj si svoje znalosti o populárnych a obľúbených filmoch.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.