+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fansite o filmu The Expen

Klíčová slova: The , Expendables , The Expendables , Odepsanci ,

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2010

Popis: Česká Fansite o filmu The Expendables - Odepsanci .Najdete zde různé novinky,zprávy, informace, fotky,videa a download .Dozvíte se zde také plno informací o hlavních postávach , soundtracku a premiéře filmu

Web: www.expendables.4fan.cz

Další související informace

Pension Duel v Ústí nad Labem

Pension Duel, Ústí nad Labem , – Penzion Duel má k dispozici má 13 pokojů a celkem 40 lůžek, Všechny pokojejsou vybaveny koupelnou. Součástí vybavení nového pokoje je TV satelitní příjem, trezor, WiFi, zásuvka na internet a telefon pro spojení s recepcí. Všem hostům penzionu Duel v Ústí nad Labem je k dispozici společná místnost kde se podává snídaně či v průběhu dne občerstvení. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

HOTEL HANÁCKÝ DVŮR v Olomouci

HOTEL HANÁCKÝ DVŮR , ubytování v Olomouci – Hanácký Dvůr je rodinným hotelem nacházejícím se v klidové zóně mezi původními statky v Olomouci - Chválkovicích. Pokoje Hotelu Hanácký Dvůr jsou vybaveny stylovým nábytkem, v jejich vybavení samozřejmě nechybí vlastní WC, sprcha, TV + SAT, telefon a rádio. Přízemí hotelu je bezbariérové. Ve stylové restauraci s letní zahrádkou si můžete pochutnat na pokrmech tradiční české a krajové kuchyně. Dále jsou k dispozici tři salónky, které jsou vhodné pro školení, jednání a prezentace.

Načítání trvalo 0.0749 sekund.