+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fantasia.cz

Klíčová slova: Fantazie, neboli představivost. Při rekonstrukci d

E-mail: DaveKats@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2008

Popis: Fantazie, neboli představivost. Při rekonstrukci dřívější reality z paměti člověk vytváří obraz kombinací známých prvků. Představa je stopa po vjemu v CNS, která se může později vybavit i bez působení původního jevu, tzn. názorný obraz něčeho co právě nepůsobí, ale dříve působilo na smysly; navazuje na vnímání.

Web: www.fantasia.cz

Další související informace

Grafnet s.r.o.

Procesor, grafická karta, základní deska, karta, d – Velký výběr výpočetní techniky, elektroniky, satelitů, elektroinstalace a mobilních telefonů, nízké ceny, záruka kamenného obchodu. Většinu položek expedujeme nejpozději do 24 hodin.Grafnet.cz - Záruka kamenného obchodu.

Překlady čínština

překlady čínština, překlad do čínštiny, překlady d – Překlady z/do čínštiny. Specializace na čínštinu. Dlouholeté zkušenosti. Tlumočení z/do čínštiny. Krátké termíny vyhotovení. Osobní přístup. Množstevní slevy. Vše související s čínštinou a překlady čínštiny.

Šperkovnica.eu ŠPERKY

šperky, prstene, retazky, náramek, náhrdelník, prí – Prodej pozlátených, ocelových šperkú, stýlových módních doplnkú, wolfrámových prstenú, náramkú, nahrdelníkú, swarovski kryštálú a prívieskú, firma figuruje i jako Velkoobchod v slovenský i český republice.

Načítání trvalo 0.0882 sekund.