+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fantasia.cz

Klíčová slova: Fantazie, neboli představivost. Při rekonstrukci d

E-mail: DaveKats@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2008

Popis: Fantazie, neboli představivost. Při rekonstrukci dřívější reality z paměti člověk vytváří obraz kombinací známých prvků. Představa je stopa po vjemu v CNS, která se může později vybavit i bez působení původního jevu, tzn. názorný obraz něčeho co právě nepůsobí, ale dříve působilo na smysly; navazuje na vnímání.

Web: www.fantasia.cz

Další související informace

Serve - micro targeting v

informační služba, vyhledávání dat, zpracovávání d – Odborná informační služba, zaměřená na vyhledávání a zpracovávání dat, micro-targeting a kontakty. Analyzuje faktografické informace které následně zpřístupní, vytřídí a optimálně je tak propojí pro obchod i práci.

CRESSTO s.r.o. - výroba

čidlo, digitální tlakoměr, digitální tenzometr, d – Vývoj, výroba a prodej zařízení pro měření tlaku, netěsnosti a úniku. Tlakové snímače, tlakové moduly měřidla tlaku, zakázkové aplikace. Vývoj, výroba a prodej zařízení pro měření tlaku, netěsnosti a úniku. Tlakové snímače, tlakové moduly měřidla tlaku, zakázkové aplikace.

Postup při refinancování

postup při refinancování hypotéky – Dozvíte se zde, jaký je vhodný postup při refinancování hypotéky. Jsou zde články úrokové sazby hypoték klesnou už jen mírně, přesto refinancování naztrácí aktraktivitu, zájem o refinancování hypoték tak stále roste, zajímá se o ně skoro, koho se tato možnost týká, jak postupovat při hledání výhodnější variant.

Načítání trvalo 0.0612 sekund.