+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Farmář hledá ženu online

Klíčová slova: farmář hledá ženu,prima,online,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2011

Popis: Život na farmě není pro každého, člověk k ní musí mít vztah a smířit se s tím, že si žádá jeho každodenní dřinu. Pětice farmářů však touží zažít i opravdovou lásku a tak se vrhá do seznamování pod záštitou Laďky Něrgešové.

Web: farmarhledazenu.southeast.cz

Další související informace

Prostřeno prima recepty

prostřeno,prima,recepty,iprima,ke shlédnutí – Pořád plný originálních receptů a zábavy v boji o titul hostitele týdne pěti doposud neznámých lidí. O výhře 25000 korun rozhodují sami soutěžící v tajném hlasování. Shlédněte zápolení jednotlivých uchazečů online.

Hlas ČeskoSlovenska online

hlas česko slovenska,nova,online,ke shlédnutí – Čtveřice koučů v podání Michala Davida, Pepy Vojtka, Dary Rolins a rappera Rytmuse se pouští do hledání nadějných svěřenců. Ty si volí na základě jediného podmětu, hlasu. Celou reality show nás provede dvojice Leoš Mareš a Tina.

Na vlastní oči online archiv

Na vlastní oči,archiv,nova,online,ke shlédnutí – Každou středu se investigativní reportéři Janek Kroupa a Josef Klíma pouštějí do odkrývání velkých kauz i řešení potíží běžných smrtelníku. Korupce, podvody, ale i lidské hrdinství si zaslouží pozornost v obnoveném pořadu Na vlastní oči.

Načítání trvalo 0.0635 sekund.