+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Feldbahn-model

Klíčová slova: feldbahn, model, zahradní, železnice, polní, dráhy

E-mail: feld.44@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2014

Popis: Feldbahn-model stránky modelů polních drah v měřítku 1:18, provozované na zahradě. Modely jsou odolné proti povětrnostním podmínkám a představují skutečné předlohy, které jezdily po skutečných polních dráhách.

Web: www.feldbahn-model.wz.cz

Další související informace

Časopis SILNICE ŽELEZNICE

silnice, železnice, výstavba, koridor, komunikace – Rozvoj dopravní infrastruktury v České republice, na Slovensku i ve světě. Moderní trendy, stavební postupy, používané materiály a technologie. Aktuality, projektování, zakládání, mosty, tunely, hydroizolace, sanace ...

Modelová železnice HO, Oe

modelová železnice, ho, oe, dioráma, – Modelová železnice HO a Oe - netradičně řešené modelové dioráma ve dvou velikostech 1:87 a 1:45 pro domácí použití. Modelová velikost HO 1:87 je navíc zatrolejována po celém modelovu diorámatu.

Aeroteam

plastikový model, obtisk, letadlo, tričko – Prodej dárkových a upomínkových předmětů s leteckou, železniční a motoristickou tématikou, upomínkové předměty značky TATRA. Prodej dárkových a upomínkových předmětů s leteckou, železniční a motoristickou tématikou, upomínkové předměty značky TATRA.

Načítání trvalo 0.0928 sekund.