+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Feldbahn-model

Klíčová slova: feldbahn, model, zahradní, železnice, polní, dráhy

E-mail: feld.44@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2014

Popis: Feldbahn-model stránky modelů polních drah v měřítku 1:18, provozované na zahradě. Modely jsou odolné proti povětrnostním podmínkám a představují skutečné předlohy, které jezdily po skutečných polních dráhách.

Web: www.feldbahn-model.wz.cz

Další související informace

Časopis SILNICE ŽELEZNICE

silnice, železnice, výstavba, koridor, komunikace – Rozvoj dopravní infrastruktury v České republice, na Slovensku i ve světě. Moderní trendy, stavební postupy, používané materiály a technologie. Aktuality, projektování, zakládání, mosty, tunely, hydroizolace, sanace ...

Bazeny - zapustene-bazeny

bazény, zahradní, nafukovací, plastové, příslušens – Poradíme vám s výběrem bazénu na zahradu. Přehled výhod a nevýhod jednotlivých modelů bazénů. Kdy zvolit plastový bazén, kdy nadzemní bazén a kdy vybrat nafukovací bazén. Jak vybrat správnou velikost. Kde koupit bazény na internetu.

Polní a úzkokolejné dráhy

feldbahn, polní, dráhy, úzkokolejné železnice, – Polní a úzkokolejné dráhy, drážní archeologie - stránky pro příznivce dnes již neexistujících úzkokolejných, lesních, průmyslových, polních a válečných drah, které se nachází zejména na území České republiky.

Načítání trvalo 3.3547 sekund.