+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Feldbahn-model

Klíčová slova: feldbahn, model, zahradní, železnice, polní, dráhy

E-mail: feld.44@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2014

Popis: Feldbahn-model stránky modelů polních drah v měřítku 1:18, provozované na zahradě. Modely jsou odolné proti povětrnostním podmínkám a představují skutečné předlohy, které jezdily po skutečných polních dráhách.

Web: www.feldbahn-model.wz.cz

Další související informace

Playco, s.r.o. - hračky

hračky, auto, RC model, maska, koloboty, dinosaur – Společnost Playco nabízí hračky nejrůznějších druhů; pro holky i pro kluky, sportovní, kreativní, rostoucí, dárkové a zábavné, outdoorové, do vody a mnohé další. Navštivte náš e-shop a přesvědčete se sami. (Nabízíme autíčka, panenky, dinosaury, dětské šperkovnice, dětské parfémy, hračky do vody, masky, dívčí dárkové sety, kreativní hračky, koloboty, jízdní kola, koloběžky, tříkolky, kolečkové brusle pro děti, dále nabízíme také skluzavky, houpačky, zahradní domky a mnohé další.)

Polní dráhy drážní arch.

polní dráhy, drážní archeologie, feldbahn, – Polní dráhy - drážní archeologie - stránky určené pro příznivce dnes již neexistujících úzkokolejných, průmyslových, lesních a polních železnic, které se nacházely nebo nacházejí na území České republiky.

Železářstí Dubský

sekačky, kotle, kamna, zahradní, nábytek, sporák – Internetový obchod léty ověřeného železářství ze Železného Brodu. E-shop nabízí široký sortiment zahradního nábytku, zahradní techniky jako sekačky, čerpadel, elekrocentrál a sněhových fréz. Nedílnou součástí nabídky je sortiment kamen na tuhá paliva, krobých kamen, kotlů a náhradních dílů.sekačky, čerpadel.

Načítání trvalo 3.1461 sekund.