+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Feldbahn-model

Klíčová slova: feldbahn, model, zahradní, železnice, polní, dráhy

E-mail: feld.44@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2014

Popis: Feldbahn-model stránky modelů polních drah v měřítku 1:18, provozované na zahradě. Modely jsou odolné proti povětrnostním podmínkám a představují skutečné předlohy, které jezdily po skutečných polních dráhách.

Web: www.feldbahn-model.wz.cz

Další související informace

Zahradní Sortiment

zahradní, zahradní nábytek, zahradní sortiment – Zahradní Sortiment: E -Shop se zahradním nábytkem, zahradními doplňky, zahradními domky, krby a grily, dětskými hřišti, skluzavkami, pískovištěm, dětskými domky, potřebami pro zahradní jezírka.. Zahradní sortiment, který představuje širokou nabídku zahradního sortimentu, počínaje zahradním nábytkem z tropických dřevin převážně tuzemské výroby. Můžeme se pochlubit nabídkou zahradních domků, krbů, zahradních doplňků a potřeb. Neopomeneme ani dnes podstatný dětský program, který nesmí chybět na Vaší zahradě.

Modelová železnice HO, Oe

modelová železnice, ho, oe, dioráma, – Modelová železnice HO a Oe - netradičně řešené modelové dioráma ve dvou velikostech 1:87 a 1:45 pro domácí použití. Modelová velikost HO 1:87 je navíc zatrolejována po celém modelovu diorámatu.

Zahradní železnice

zahradní železnice, drásov, feldbahn, – Zahradní železnice Drásov a její fotogalerie vozidel, drážních koček a výstvby zahradní železnice, návštěvní termíny, technická data, provozní a návštěvní řád, prodej upomínkových předmětů a odkazovna na stránky s obdobnou tématikou.

Načítání trvalo 0.0661 sekund.