+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fergie, americká zpěvačka

Klíčová slova: fergie, stacy, muzika, zpěv, hudba, zpěvačka

E-mail: ichorvat@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2008

Popis: Internetová stránka fergie.cz má informativní charakter o celebritě jménem Stacy Ann Ferguson. Na webu naleznete informace z jejího dětství, kariéry a soukromí. Informace budou průběžně aktualizovány a doplněny fotografiemi a multimédii.

Web: www.fergie.cz

Další související informace

Hudební soutěž

hudební soutěž, hudební soutěže, hudba, soutěže – Balbínova poetická písnička je československou hudební autorskou soutěží určenou především pro mediálně neznámé, začínající a udergroundové umělce, vytvořenou za účelem poskytnutí prostoru hudebním uskupením a jedincům, jimž není na hudebním poli poskytován prostor, který si zaslouží.

Galerie fotografií, grafi

fotografie, fotky, grafika, hudba, literatura – Galerie děl umělců z České a Slovenské republiky. Zaměřující se na fotografii, 2D/3D grafiku, komponování hudby a literaturu. Odborné články, slovník, skladby jsou volně ke stažení na našem serveru humanart.cz, který pravidelně aktualizovaný a navštěvují ho tisíce návštěvníků.

Taylor Swift

taylor, swift, zpěvačka, producentka, herečka – Taylor Swift – americká country popová zpěvačka, vynikající textařka, kytaristka a hudební producentka. Zahrála si i ve filmu. Podle Billboard Magazine nejlepší Umělkyně roku 2009. Biografie, videa, aktuální informace.

Načítání trvalo 0.0672 sekund.