+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fifty cent

Klíčová slova: 50 cent,rap,hip hop,G-unit,diskografie,videoklipy

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2011

Popis: 50 Cent, je americký černošský gangsta rapper, který se proslavil alby Get Rich or Die Tryin a The Massacre, čímž se zařadil mezi nejúspěšnější rappery všech dob. Krom hudebního žánru pronikl také do filmu, vlastní oděvní značku G-Unit a vystupuje v počítačových hrách.

Web: 50cent.musique.cz

Další související informace

Depeche Mode

depeche mode,diskografie,rock,pop,videoklipy – Legendární kapela depeche Mode si svým osobitým hudebním stylem získala srdce nejednoho fanouška. Přibližně by se dali zařadit někam mezi synth rock a synth pop, ovšem u nich je třeba hodnotit každé album zvlášť.

Rihanna

rihanna,alba,mp3,videoklipy,wallpapers – Rihanna i přes svůj útlí věk přepsala dějiny Barbadosu. Je první žena, která na Barbadosu získala ocenění Grammy a stala se hvězdou RnB . Jeji diskografie, klipy či fotky najdete na našich stránkách.

Jana Kirschner - fan

jana kirschner,diskografie,videoklipy,galerie – Jana Kirschner - fan je fanstránka slovenské zpěvačky. Nachází se zde její biografie, diskografie, galerie, videoklipy, texty písní, články a novinky. Vše o Jane Kirschner a její tvorbě na naší stránce - Jana Kirschner - fan.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.