+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fifty cent

Klíčová slova: 50 cent,rap,hip hop,G-unit,diskografie,videoklipy

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2011

Popis: 50 Cent, je americký černošský gangsta rapper, který se proslavil alby Get Rich or Die Tryin a The Massacre, čímž se zařadil mezi nejúspěšnější rappery všech dob. Krom hudebního žánru pronikl také do filmu, vlastní oděvní značku G-Unit a vystupuje v počítačových hrách.

Web: 50cent.musique.cz

Další související informace

Martin Chodúr

martin chodúr,diskografie,videoklipy,superstar – Od svých patnácti let působí v rockové kapele Robson. Slávu mu však vyneslo až vítězství v první Česko-Slovenské superstar. Zajímají-li vás informace o něm, videoklipy a jeho cesta soutěží, navštivte naše stránky.

g-unit

g-unit,50cent,diskografie,klipy,fotky – Nejslavnější hiphopová crew založená 50 centem, se z chudinského ghetta dostala až na vrchol. Hledáte-li informace o g-unit, jejích členech, diskografii či jejich videoklipy navštivte naše fan stránky.

Jana Kirschner - fan

jana kirschner,diskografie,videoklipy,galerie – Jana Kirschner - fan je fanstránka slovenské zpěvačky. Nachází se zde její biografie, diskografie, galerie, videoklipy, texty písní, články a novinky. Vše o Jane Kirschner a její tvorbě na naší stránce - Jana Kirschner - fan.

Načítání trvalo 0.0756 sekund.