+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filmové večery

Klíčová slova: filmové večery

E-mail: info@ishorts.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2010

Popis: Ishorts je filmařský web věnovaný krátkému filmu. Mladí filmoví tvůrci předvádějí své absolventské filmy na pravidelně pořádaných večerech. Na webu najdete rozhovory s filmovými tvůrci, aktuální přehled chystaných akcí a recenze na krátké filmy. Večery iShorts jsou pravidelné projekce českých a zahraničních krátkých filmů. Po projekci proběhne diskuse s autory promítaných filmů. iShorts to jsou krátké filmy, filmové festivaly, školy a tvůrci , filmaři, recenze filmu, filmové večery.

Web: www.ishorts.eu

Další související informace

Video for life

Video, hudba, zábava, sport, příroda, filmové trai – Máte rádi hudbu či videa tak to jste tu správně na nic nečekejte a hned se podívejten a naši stránku a prožijte s námi dlouhé hodiny plné zábavy. Sledujte oblíbená videa z celého světa. Poslouchejte hudbu zdarma. Sledujte on-line hudební videa, nejlepší sportovní videa, zábavná videa, videa z přírody a filmové trailery v HD rozlišením.

Kuponet.cz

sleva, slevy, kupóny, kupón, voucher, poukázky – Kuponet.cz je služba, která vám pomáhá šetřit peníze. Stačí se před nákupem podívat, kde můžete právě dnes ušetřit a kolik. Naše slevové kupóny jsou zdarma a můžete je uplatnit jak v klasických obchodech, tak e-shopech.

Filmove recenzie

filmove novinky, filmove recenzie, filmove novink – Ak máte radi nové filmy tak sa vám u nás bude páčiť. Na našej stránke nájdete recenzie na najnovšie filmy spolu s trailermi na nich. Vyber filmu s nami je podstatne ľahší, tak neváhajte a príďte sa pozrieť.

Načítání trvalo 0.1011 sekund.