+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filmové večery

Klíčová slova: filmové večery

E-mail: info@ishorts.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2010

Popis: Ishorts je filmařský web věnovaný krátkému filmu. Mladí filmoví tvůrci předvádějí své absolventské filmy na pravidelně pořádaných večerech. Na webu najdete rozhovory s filmovými tvůrci, aktuální přehled chystaných akcí a recenze na krátké filmy. Večery iShorts jsou pravidelné projekce českých a zahraničních krátkých filmů. Po projekci proběhne diskuse s autory promítaných filmů. iShorts to jsou krátké filmy, filmové festivaly, školy a tvůrci , filmaři, recenze filmu, filmové večery.

Web: www.ishorts.eu

Další související informace

Filmy czshare Filmy Rapid

divx filmy film rapidshare filmové novinky – divx filmy film rapidshare filmové novinky filmy ke stazeni zdarma filmy ke stažení filmy rapidshare filmy zdarma free games free movie free movies free mp3 free music free tv free video furtado mp3 game rapidshare movie rapidshare

Filmove recenzie

filmove novinky, filmove recenzie, filmove novink – Ak máte radi nové filmy tak sa vám u nás bude páčiť. Na našej stránke nájdete recenzie na najnovšie filmy spolu s trailermi na nich. Vyber filmu s nami je podstatne ľahší, tak neváhajte a príďte sa pozrieť.

wienfield.blogspot.sk

nové filmy, recenzie, filmové novinky, seriály – Filmy, seriály, život a iné kecy wienfield.blogspot.sk - Blog o najlepších filmoch a výnimočných seriáloch. Recenzie na nové filmy i kultové klasiky. Filmové novinky, názory, hodnotenia a iné zaujímavosti. Ak chcete vedieť, čo sa oplatí pozerať, čítajte wienfieldov blog.

Načítání trvalo 0.1319 sekund.