+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filmové večery

Klíčová slova: filmové večery

E-mail: info@ishorts.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2010

Popis: Ishorts je filmařský web věnovaný krátkému filmu. Mladí filmoví tvůrci předvádějí své absolventské filmy na pravidelně pořádaných večerech. Na webu najdete rozhovory s filmovými tvůrci, aktuální přehled chystaných akcí a recenze na krátké filmy. Večery iShorts jsou pravidelné projekce českých a zahraničních krátkých filmů. Po projekci proběhne diskuse s autory promítaných filmů. iShorts to jsou krátké filmy, filmové festivaly, školy a tvůrci , filmaři, recenze filmu, filmové večery.

Web: www.ishorts.eu

Další související informace

filManiak.cz - filmové recenze, novinky

Filmové recenze, novinky, tipy na film, kinohit – Na této stránce najdete filmové recenze, hodnocení nových filmů, tipy na filmy. Vše v subjektivním a netradičním pojetí. Nejen nejnovějších filmů, co běží v našich kinech, ale jsou zde i recenze starších filmů, které stojí za zmínku.

Výkup bouraných aut - výk

výkup bouraných aut, výkup bouraček, výkup havarov – Výkup bouraných aut.cz, vykupujeme online bouraná auta. Bourané auto je lepší prodat a finance použít na nákup nového nebo ojetého vozu. Výkup havarovaných aut je tak ideálním nástrojem pro snížení ceny nového auta.

Filmove recenzie

filmove novinky, filmove recenzie, filmove novink – Ak máte radi nové filmy tak sa vám u nás bude páčiť. Na našej stránke nájdete recenzie na najnovšie filmy spolu s trailermi na nich. Vyber filmu s nami je podstatne ľahší, tak neváhajte a príďte sa pozrieť.

Načítání trvalo 0.0714 sekund.