+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filmshot.cz

Klíčová slova: film, filmy, kino, cinema, serial, serialy, DVD, b

E-mail: gregorova.kristynka@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2010

Popis: Filmshot.cz je nový nadějný filmový server, kde naleznete ty nejžhavější novinky, recenze, trailery, DVD, Blu-ray, TV a nemine Vás ani jedinečné videopreview, které jinde nenajdete. Server je denně aktualizován lidmi, kteří filmu opravdu rozumí.

Web: www.filmshot.cz/

Další související informace

BONTONFILM.CZ

film, dvd, filmy, bontonfilm – Premiéry filmů v kinech na dvd a blu-ray nabízí firma Bontonfilm, která v České a Slovenské republice zaujímá nejvýznamnější místo v oblasti distribuce filmů v kinech a na nosičích DVD a Blu - Ray a už více než deset let si udržuje post lídra trhu.

Muvi.sk film a video

movie, MUVI, filmy, film, kino, cinema, horor, rom – Filmový magazín MUVI vás provede novinkami ze světa filmu, ukázkami a premiérami kinohitů, zajímavostmi ze světa natáčení, příprav, honorářů a celého filmového průmyslu.Filmový magazín MUVI vás provede novinkami ze světa filmu, ukázkami a premiérami kinohitů, zajímavostmi ze světa natáčení, příprav, honorářů a celého filmového průmyslu.

Filmové novinky a recenze

film, filmy, recenze, novinky, trailery – Filmový web nafilmu.cz přináší filmové recenze, novinky a trailery. Pro filmové nadšence nechybí filmová zábava v podobě Duelů nejkrásnějších hereček, flash hry inspirované filmovou tvorbou a mnoho dalšího ze světa filmu.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.