+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Flight Simulator

Klíčová slova: simulátor, flight simulator, letecký simulátor

E-mail: flight.simulator.experience@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2012

Popis: Proleťte se v legendární stíhačce L-39 Albatros v Brně. Simulátor s panoramatickým výhledem a se surround realistickým zvukem. Ruzné letové režimy včetně startování, realistická fyzika, vliv počasí a simulace nouzových situací.

Web: www.flight-simulator.cz/

Další související informace

German Truck Simulator

German Truck Simulator – Web věnovaný hře German Truck Simulator, najdete tu nejen množství informací o této výborné hře, ale i rozsáhlou download sekci, z které si můžete stáhnout nové trucky, módy a mapy. German Truck Simulator navazuje na hru Euro Truck Simulator, s tím rozdílem, že se budete pohybovat na německých silnicích.

Traktor Zetor Simulator

Traktor Zetor Simulator – Na váš předmět vyhledávání - Web věnovaný farmářskému simulátoru Traktor Zetor Simulator známého také pod názvem Landwirtschafts Simulator. Najdete zde nejen nejnovější informace o hře a jejím chystaném pokračování, ale i download sekci.

Farming Simulator fansite

Farming simulator, simulátor, hra, počítačová hra, – Fanstránky počítačové hry Farming Simulator 2013, přehled její možností, návod na hru, několik tipů a obrázky. Poznejte pomocí těchto stránek tuto zajímavou hru z prostředí farmaření. Čeká vás opravdová zábava na několik hodin, možná dnů

Načítání trvalo 0.0546 sekund.