+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Flight Simulator

Klíčová slova: simulátor, flight simulator, letecký simulátor

E-mail: flight.simulator.experience@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2012

Popis: Proleťte se v legendární stíhačce L-39 Albatros v Brně. Simulátor s panoramatickým výhledem a se surround realistickým zvukem. Ruzné letové režimy včetně startování, realistická fyzika, vliv počasí a simulace nouzových situací.

Web: www.flight-simulator.cz/

Další související informace

Relax golf - Indoor Golf

golf, klub, hra, simulátor, relax, trénink, výuka, – Relax golf Jihlava vám umožní hru na jednom z nejlepších simulátorů světa. Nádherná animovaná příroda, vše v pohybu, sledování míče kamerou. Hra na hřišti, trénink, výuka, clubfitting. Pohádkový golf pro děti, minigolf, soutěže, turnaje.

Air Fuels Service

letecká paliva, letecké pohonné hmoty, letecký ben – Air Fuels Service - prodej a distribuce letecký pohonných hmot, olejů a maziv, plnění paliv do letadel a vrtulníku. Letecké palivo AVGAS 100LL, letecký petrolej JET A1, Natural Ba-95, oleje AeroShell.

Indoor Gold Břeclav

Břeclav, Golf odpaliště, golfový simulátor, tenis – Centrum zdravého životního stylu. Název možná vypovídá o zaměření na golf, nenechte se ale zmást. Indoor Golf Břeclav nabízí mnohem více. Najdete zde Spinning, Fitness, Cardio, tenis, masáže, kosmetiku, stolní tenis, kavárnu, školící místnosti, atd. Většinu aktivit v Indoor Golf centru si můžete prohlédnout a rezervovat online.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.