+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Flirtkontakt

Klíčová slova: Flirtkontakt

E-mail: sedisann@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2013

Popis: Flirtkontakt je dosti velký podvod na lidi, hlavně chlapy. Po registraci na zkoušku týden po zaplacení kartou si málokdo všimne že se vám budou dál ztrhávat platby z účtu a zrušit to jde jn písemně nebo zablokovat kartu a jestli tam jsou pravdivé fotky, tot otázka. Připadalo mi po měsíčni zkušenosti že si píši s operátorkama webu. Tak si dejte pozor...

Web: www.flirtkontakttt.cz

Další související informace

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Pradlo - spodni-pradlo

spodní, prádlo, plavky, oblečení, podprsenky – Značkové spodní prádlo, podprsenky a plavky pro ženy které se chtějí líbit. Módní trendy a nejnovější kolekce z oblasti dámského a pánského oblečení. Jaké oblečení, prádlo a plavky jsou právě v módě. Jak vybrat správnou velikost a značku.

Načítání trvalo 0.0818 sekund.