+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotograf Ostrava Foto

Klíčová slova: Martin Pech, profesionální fotografie Ostrava, foc

E-mail: fotografvostrave.cz@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. srpna 2010

Popis: Martin Pech – Profesionální fotograf ve městě Ostrava. Fotíme především modeling, portrét, módní (fashion) fotografie, maturitní tablo, fotomodeling, fototesty pro modelky, svatby, book pro modelky, módní přehlídky. Spolupracujeme s modelingovou agenturou v ČR i Turecku, která nabírá modelky na základě našich fototestů.

Web: www.fotografvostrave.cz/

Další související informace

Bazar Mix Ostrava

Zastavárna Bazar Mix Ostrava, výkup, prodej – Zastavárna Bazar Mix Ostrava zajistí výkup a prodej vašeho zboží. Sháníte extra peníze? Potřebujete peníze ihned? Bazar Mix Ostrava vykupuje použité oblečení, elektroniku a vše na elektřinu, sklo a porcelán, starožitnosti a sběratelský materiál, zlato a výrobky ze zlata. Zajistí i výkup a prodej nemovitostí a pozemků. Samozřejmě před nabídnutím zboží je nutné dodržovat jistá pravidla – oblečení musí být například dodáno v čistém stavu. Většina zboží se zde vykupuje i na náhradní díly, nejste tedy nijak omezeni funkčností vašich věcí. Kromě výkupu si můžete nakoupit v sekáči oblečení, elektroniku nebo sklo, porcelán a starožitnosti. Kromě výkupu a prodeje zde máte možnost si zapůjčit peníze podle hodnoty přineseného zboží. Půjčky oproti zástavě se pohybují od 0,35% denně. Zastavuje se takřka vše kromě nábytku. Zboží se ocení stejným způsobem jako u výkupu tj. zjištěním aktuální ceny prodeje a zapůjčená adekvátní částka je vaše. Neváhejte, zastavte vaše zlato, stříbro, mobilní telefon, elektroniku nebo starožitnost a ulevte vaší momentální finanční nepřízni.

Jan-urbanek.cz

profesionální fotograf, modelingový book, svatby – Provádíme profesionální fotografické služby na vysoké úrovni. Soustředíme se na tyto druhy fotoslužeb: Portréty - jednotlivců, dětí, rodin, skupin, zvířat. Akce - společenské, kulturní, sportovní, firemní akce, party. Produktová fotografie - výrobky, fotografie produktů do eshopů a katalogů. Reklamní fotografie - brand banery, produktové banery. Školní akce - maturitní plesy, maturitní tabla. Služby pro modelky - profesionální modelingový book, e-book, prezentace pro modelky a modely. Akty - explicitní, symbolické.

Překlady a tlumočení - pomocník při výběru vhodného překladatele

profesionální překlady, tlumočení, překlady – Překlady a tlumočení - pomocník při výběru vhodného překladatele. Přemýšlíte, na koho se obrátit s překladem dokumentu? Hledáte profesionální a rychlou překladatelskou práci? Nevíte přesně, jak systém překladů funguje? Co přesně za své peníze požadovat?

Načítání trvalo 3.2211 sekund.