+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotograf Ostrava Foto

Klíčová slova: Martin Pech, profesionální fotografie Ostrava, foc

E-mail: fotografvostrave.cz@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. srpna 2010

Popis: Martin Pech – Profesionální fotograf ve městě Ostrava. Fotíme především modeling, portrét, módní (fashion) fotografie, maturitní tablo, fotomodeling, fototesty pro modelky, svatby, book pro modelky, módní přehlídky. Spolupracujeme s modelingovou agenturou v ČR i Turecku, která nabírá modelky na základě našich fototestů.

Web: www.fotografvostrave.cz/

Další související informace

Superauta.cz

autobazar ostrava, ojetá auta, autobazary ostrava – Autobazar se širokou nabídkou zánovních vozů mezi autobazary vše se zárukou původu, po 1. majiteli, nehavarované. Splátkový prodej bez akontace. Preferujeme značky Škoda, VW, Audi, Ford, Renault, Peugeot, Citroen, Opel, BMW. Sjednáváme pojištění.

Fotograf Praha

fotograf-portrétní fotografie-glamour fotografie – Profesionální služby v oboru portrétní, módní a osobní glamour fotografie. Focení dětí. Fotografování společenských akcí, plesy, přehlídky, svatební fotografie. Exteriéru i ateliér. Kvalitní retuš, moderní efekty.

VSS s.r.o.

Plasty Ostrava, plastové desky a tyče, Polytan – Firmy soustřeďující se na prodej plastových výrobků nejen v oblasti Ostravy, ale v celé ČR. Mezi základní produkty patří plastové desky a tyče a taktéž Polytan a polyamid. Alkalický polyamid je termoplastický materiál, který díky svým vlastnostem – tvrdosti, pevnosti, houževnatosti a malému kluznému odporu – splňuje většinu požadavků na použití konstrukčních plastů.

Načítání trvalo 3.3552 sekund.