+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Full house Plzeň

Klíčová slova: cash game, poker texas, holdem poker, poker plzen

E-mail: info@fullhouseplzen.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2011

Popis: Přijďte si zahrát poker do příjemného prostředí plzeňského karetního klubu Full House Plzeň. Denně se hrají turnaje a cash games s blindy od 5/10. Pro zájemce nabízíme také školu pokeru. Pro registrované hráče nabízíme bohatý bonus program.

Web: www.fullhouseplzen.cz

Další související informace

Poker Správy

poker, rakeback, online poker, poker bonus – Poker bonusy a rakeback, poker správy, diskusné fórum, obchod, poker zadarmo. Navštívte naše stránky a prečítajte si najnovšie informácie zo sveta pokru. Prípadne si vyberte turnaj ktorý vam najviac vyhovuje a zahrajte si poker online

Poker obchod

poker, žetony, poker texys holdem, five card – Online prodej - poker obchod, zaměřený na hry poker texas holdem, omaha, five card draw a další variace pokeru. Na Vaše přání Vám dokážeme zajistit výrobu žetonů, hracích karet, pokerového stolu s vaším designem.

Poker Texas Holdem

poker, poker texas holdem, online poker – Pokertexas.cz vám přináší online informace o pokeru texas holdem, pokerová etiketa, bankroll management, výherní kombinace, všechna pravidla a varianty pokeru. Web je určen především pokerovým nováčkům.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.