+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Full house Plzeň

Klíčová slova: cash game, poker texas, holdem poker, poker plzen

E-mail: info@fullhouseplzen.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2011

Popis: Přijďte si zahrát poker do příjemného prostředí plzeňského karetního klubu Full House Plzeň. Denně se hrají turnaje a cash games s blindy od 5/10. Pro zájemce nabízíme také školu pokeru. Pro registrované hráče nabízíme bohatý bonus program.

Web: www.fullhouseplzen.cz

Další související informace

Magazín o sportu

poker, online poker, online poker zdarma, poker – 1. liga.cz zprávy ze světa online pokeru, online poker zdarma, poker pravidla, články o sportu, texas holdem poker, fotbal, hokej, basketbal, futsal, olympiáda. Hledáte magazín o sportu? Pak jsme tu pro Vás my!

Online poker zdarma

online poker zdarma, poker texas holdem – Online poker je fenomén současnosti. Poker Texas Holdem se hraje teď v téměř každé hospůdce. U stolů vídáte stále častěji hráče s žetony a kartami, kteří hrají poker. Natrénujte si vše z pohodlí vašeho domova. Zahrajte si online poker. Ba co víc, zahrajte si online poker zdarma. Na internetu je spousta možností jak hrát online poker zdarma. Buď o funmoney, tzv. testovací hrací peníze, body. Nebo zkuste a to doporučujeme, turnaj freeroll – turnaj zdarma, ve kterém se hraje o opravdové peníze a jednoduše, když jej vyhrajete, peníze si můžete nechat! Chcete hrát online poker zdarma?

Načítání trvalo 0.0651 sekund.