+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Full house Plzeň

Klíčová slova: cash game, poker texas, holdem poker, poker plzen

E-mail: info@fullhouseplzen.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2011

Popis: Přijďte si zahrát poker do příjemného prostředí plzeňského karetního klubu Full House Plzeň. Denně se hrají turnaje a cash games s blindy od 5/10. Pro zájemce nabízíme také školu pokeru. Pro registrované hráče nabízíme bohatý bonus program.

Web: www.fullhouseplzen.cz

Další související informace

Ace Poker Club o.s.

poker Hradec Králové turnaj freezeout cash games – Ace Poker Club je klub hráčů pokeru, sdružující hráče z Hradce Králové. Pořádáme pravidelné turnaje 2x týdně. Dále pořádáme nepravidelné turnaje v Hradci Králové po dohodě s hráči. Informace o nejbližších turnajích, stejně jako informace o turnajích již odehranýc najdete na klubových webových stránkách na adrese www.acepokerclub.cz . Pokud by jste měli zájem si poker zahrát, nebo se na živý poker jen podívat, přijďte. Na místě Vám pak rádi vysvětlíme jak na to, případně poradíme jak začít.

Silver Poker e-shop

Silver Poker club, poker, club, klub, pokrový klub – V našem Silver Poker e-shopu zakoupíte veškeré vybavení pro karetní hry. Poker žetony, cinknuté hrací karty, poker karty No92 special 4 rohy, katovací karty, ochranné žerony KK, table top podložky, pokerový stůl Excalibur XXL.

Poker Zdarma

poker zdarma, poker, pokerové turnaje – Poker zdarma v prestižních turnajích bez nutnosti vkladu? Ano, hrajte poker zdarma. Vyhledáváme pro vás ty nejlepší turnaje, kde jde o skutečné peníze, a nemusíte nic vkládat. Poker zdarma je centrem pro moderní hráče tohoto karetního sportu. Zahrajte si poker zdarma a vyhrajte pohádkové výhry. Mnoho turnajů a poker zdarma o velkolepé ceny, hotovost a slávu. Navštivte poker zdarma

Načítání trvalo 3.7892 sekund.