+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Full house Plzeň

Klíčová slova: cash game, poker texas, holdem poker, poker plzen

E-mail: info@fullhouseplzen.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2011

Popis: Přijďte si zahrát poker do příjemného prostředí plzeňského karetního klubu Full House Plzeň. Denně se hrají turnaje a cash games s blindy od 5/10. Pro zájemce nabízíme také školu pokeru. Pro registrované hráče nabízíme bohatý bonus program.

Web: www.fullhouseplzen.cz

Další související informace

Magazín o sportu

poker, online poker, online poker zdarma, poker – 1. liga.cz zprávy ze světa online pokeru, online poker zdarma, poker pravidla, články o sportu, texas holdem poker, fotbal, hokej, basketbal, futsal, olympiáda. Hledáte magazín o sportu? Pak jsme tu pro Vás my!

Najpoker.sk

poker, poker online, poker turnaje – Prehľad pokrových online herní a ich turnajov. Bonusy a základné pravidlá pokru. Možnosť hrania online pokru zadarmo o peňažné ceny. Zahraj si najväčšie online poker turnaje na svete o státisícové výhry.

Poker Zdarma

poker zdarma, poker, pokerové turnaje – Poker zdarma v prestižních turnajích bez nutnosti vkladu? Ano, hrajte poker zdarma. Vyhledáváme pro vás ty nejlepší turnaje, kde jde o skutečné peníze, a nemusíte nic vkládat. Poker zdarma je centrem pro moderní hráče tohoto karetního sportu. Zahrajte si poker zdarma a vyhrajte pohádkové výhry. Mnoho turnajů a poker zdarma o velkolepé ceny, hotovost a slávu. Navštivte poker zdarma

Načítání trvalo 0.0541 sekund.