+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Funky Beat

Klíčová slova: funky Beat hip hop tanec skupina taneční moderní

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2009

Popis: Stránky taneční skupiny Funky Beat z Frýdku-Místku. Tančíme hip hop, ale i jiné moderní tance. Sklízíme samé úspěchy :) V hodinách trénujeme více stylů: hip-hop, street dance, jazz, Mtv-dance, show dance a prvky muzikálu. Najdete zde naše videa, workshopy, pokec, prezentace, úspěchy...

Web: funky-beat.wz.cz

Další související informace

Hip Hop a Skate shop

hip hop shop, skate shop, skate, hip hop, dakine – Online Hip Hop shop a Skate shop. Nabízíme streetwear, batohy, oblečení a doplňky značek Dada, Dakine další. Pro zákazníky připravujeme pravidelné akce, slevy a dárky k nákupům. Poštovné ZDARMA při nákupu nad 2000,- jinak od 39,- Kč.

Hip Hop oblečení

hip hop shop, hiphopstar, hiphop – Podívejte se na naší nabídku oblečení ve stylu HIP HOP, porovnejte ceny a zjistíte, že nakupovat u nás se prostě vyplatí. Máme pro Vás připravenou celou řadu akčních produktů, u kterých najdete opravdu super akční ceny.

Taneční boty

taneční boty, salsa boty, boty na tanec, tanec – Více jak 350 tanečních tanečních bot za skvělé ceny. Ručně vyráběné boty na trénink i soutěž, které jsou ozdobou tancování. V naší nabídce naleznete boty ideální na salsu. Nabízíme rovněž širokou nabídku tanečních bot pro děti!

Načítání trvalo 3.8520 sekund.