+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Funky Beat

Klíčová slova: funky Beat hip hop tanec skupina taneční moderní

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2009

Popis: Stránky taneční skupiny Funky Beat z Frýdku-Místku. Tančíme hip hop, ale i jiné moderní tance. Sklízíme samé úspěchy :) V hodinách trénujeme více stylů: hip-hop, street dance, jazz, Mtv-dance, show dance a prvky muzikálu. Najdete zde naše videa, workshopy, pokec, prezentace, úspěchy...

Web: funky-beat.wz.cz

Další související informace

Gangstastar Hip Hop Shop

Gangstastar, HipHop, Hip Hop Shop, oblečení – Online shop Gangstastar se soustřeďuje převážně na oblečení amerických hip hop značek, např. Makaveli Branded, Ecko, New Era, Dada, Vokal, G-unit, Karl Kani. Naše další obchody naleznete v PRAZE, BRNĚ, LIBERCI, PLZNI, PARDUBICÍCH A TÁBOŘE.

Lil Town - hip hop shop

HIP HOP & URBAN & CRUNK SHOP S OBLEČENÍM Z USA! Do – HIP HOP & URBAN & CRUNK SHOP S OBLEČENÍM Z USA! Dovážíme zboží přímo z hiphop obchodů v Miami. Super hadry za skvělé ceny.HIP HOP & URBAN & CRUNK SHOP S OBLEČENÍM Z USA! Dovážíme zboží přímo z hiphop obchodů v Miami. Super hadry za skvělé ceny.

Hip Hop Shop

Hip Hop Shop – E-Shop zaměřující se na Hip Hop šperky a doplňky. Najdete u nás např. přívěsky, náušnice, řetězy, řetízky, náramky, prsteny, bandana a du-rag šátky a jiné Fresh zboží za nejlepší ceny.

Načítání trvalo 3.9174 sekund.