+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fyzikální kabinet GymKT

Klíčová slova: fyzika, příklady, vzorce, pokusy

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2011

Popis: Fyzikální web Gymnázia Jaroslava Vrchlického v Klatovech. Na webo Fyzikální kabinet GymKT najdete české verze JAVA apletů, učební texty, důležité fyzikální vzorce, příklady a návody pro fyzikální soutěže...

Web: kabinet.fyzika.net

Další související informace

Nokia N9

Nokia N9, tapety, recenze, videa – Toto je informační web o telefonu značky Nokia N9. Obsahem jsou zajímavé články, recenze, tapety, videa, hry, příslušenství a spousta dalšího. Tyto stránky o Nokii N9 jsou určené nejen pro současné majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho budoucí majitele. Informace zde zveřejněné budou jistě přínosné pro každého.

Roxy oblečení

Roxy oblečení, Roxy batohy, Roxy hodinky – Všechny dostupné informace ohledně nových kolekcí od značky Roxy. Skvělé Roxy oblečení a doplňky, které naleznete na našich stránkách! Pojďte si s námi prohlédnou nejnovější kolekce značky Roxy!

Vzdálená laboratoř GymKT

fyzika, experiment, řízení, vzdálené – Vzdáleně řízená internetová laboratoř obsahuje reálné fyzikální experimenty, které je možné ovládat prostřednictvím svého internetového prohlížeče. Prostřednictvím webové kamery a sítě Internet můžete tyto pokusy nejen pozorovat, ale především na nich měřit reálná data. Vzdálené experimenty lze využít jako demostrační pokus při multimediálně podpořené frontální výuce, ale především díky jejich 24 hodinové dostupnosti jako experimentální domácí úkol pro studenty.

Načítání trvalo 0.0633 sekund.