+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Galerie Jiří Putna

Klíčová slova: současné umění fotografie malba socha instalace

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2012

Popis: Galerie Jiří Putna vznikla koncem října roku 2011 v prostorách bývalého obchůdku domu Luční 54 v Brně. To, co charakterizuje náš kurátorský záměr, je přinášet veřejnosti multidisciplinární výstavy současných mladých umělců.

Web: www.galeriejiriputna.cz

Další související informace

Namaluji obrázky na stěny

malba motivů na stěny, Dětský pokoj, dítě – Po Plzni a okolí namaluji libovolný motiv na stěny dětského pokoje. Pohádkové postavy, nebo motiv dle dohody, vlastní návrhy. Malované stěny zkrášlí prostor i ve školkách a jiných zařízeních. Kvalitní barvy, zdravotně nezávadné. Cena dohodou.

Patrik Saudek - malíř

moderní kresba, tužka a tuš, moderní umění – Malíř a výtvarník Patrik Saudek, syn Káji Saudka. Maluje romantickým, ale realistickým způsobem, klade důraz na kompozici. Specializuje se na olej a grafické listy. Náměty jsou převážně akty, krajiny, obrazy z cest a portréty.

Venus Puzzle

puzzle z vlastní fotky, výroba puzzle z fotografie – Propagační puzzle skládačky nejsou určeny pro náročné puzzle fanatiky. 6 nebo 15 dílkové puzzle dokáže poskládat každý a v krátké době. Použití reklamní předlohy vašeho produktu spolu s reklamním textem nabízí mnoho zajímavých a nových způsobů, jak dostat svůj odkaz do pozornosti.

Načítání trvalo 3.3645 sekund.