+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Galerie Jiří Putna

Klíčová slova: současné umění fotografie malba socha instalace

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2012

Popis: Galerie Jiří Putna vznikla koncem října roku 2011 v prostorách bývalého obchůdku domu Luční 54 v Brně. To, co charakterizuje náš kurátorský záměr, je přinášet veřejnosti multidisciplinární výstavy současných mladých umělců.

Web: www.galeriejiriputna.cz

Další související informace

Elektroinstalace, premise

elektro, elektroinstalace, elektro instalace – Společnost premise, s.r.o. zajišťuje komplexní dodávky slaboproudé i silnoproudé elektroinstalace. Projektování elektroinstalací, elektro instalace na klíč, technický dozor a revize elektro. Držitel ISO 9001, 14001, OHSAS 18001 (management BOZP a PO).

Svatební fotografie

Svatebni fotografie fotograf svatba foto Praha – Nabízíme Vám komplexní profesionální fotografické služby - fotografování svateb (nápadité, originální i více tradiční svatební fotografie), portréty a fotografie dětí, fotografování oslav a společenských událostí, reportážní a eventové foto. Praha a okolí i celá Česká republika.

fotoatelierbrno.cz

focení dětí, brno a okolí, svatební fotografie – Váš rodinný fotoatelier. Nabízíme služby v oblasti portrétní dětské a umělecké fotografie. Individuální přístup a příjemná atmosféra v kombinaci s profesionálním technickým zázemím je předností našeho atelieru.

Načítání trvalo 3.1120 sekund.