+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gameataria, Herní portál

Klíčová slova: Hry, zábava, komunita, portál, prátelé

E-mail: gameataria@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervna 2011

Popis: Herní portál se zaměřením na hru counter strike. Vlastníme několik herních serverů a v dněšní době se pořád vyvíjíme a zlepšujeme se. Chceme se stát kvalitním portálem, a proto potřebujem vaší pomoc!

Web: www.gameataria.cz

Další související informace

Online seriály

dr. house, ztraceni, simpsonovi, futurama, přátelé – Na webu Online seriály naleznete: Přátelé online, Simpsonovi online, Ztraceni online, Gilmorova děvčata online, Útěk z vězení online, Jericho online, Futurama online, Zoufalé manželky online, Věřte nevěřte, Ovečka Shaun a mnohem, mnohem více. Sledujte seriály online!

Online hry na hrej.info

Hry, hrej, slovní fotbal – Nebaví vás už reklamy při spuštění her na některých webech? na hrej.cz naleznete hry jako je slovní fotbal, kulečník, Poker Texas Hold'em a další a to bez reklam a zdarma. Neváhejte si k nám přijít zdarma zahrát.

BigForum.jecool.net

chat,filmy,počítače,hry,audio,automobily,mobilní – Nejen diskuzní fórum, které je cool.Vyzkoušejte také náš BIG chat a pokecejte s ostaními uživately.Kategorie:Počítače,mobilní telefony,hudba,filmy,automobily,zábava,seznamka atd.Diskuze se všema a o všem.Přijďte a obohaťte naše fórum svým příspěvkem.

Načítání trvalo 0.0784 sekund.